INSPIRACE

Pořiďte si praktické přenosné party stany

Pro pořádání venkovních akcí a jako zázemí pro případnou nepřízeň počasí se skvěle hodí jednoduché a snadno přenosné party stany. Takový přenosný stánek hravě poslouží jako prodejní místo či pro reklamní účely. Existuje totiž celá řada barevných variant a možnosti vlastního přizpůsobení jsou téměř nekonečné.

Ochrana před nepříznivým počasím

Všechny party stany v nabídce nabídnou ideální ochranu před deštěm, sluncem nebo větrem. Jsou vytvořené pro zajištění maximálního pohodlí během venkovních akcí. Snadno se skládají a přenáší, takže je jednoduše naložíte a odvezete, kam právě potřebuje. Party stan může mít základní rozměry, které začínají na půdorysu 2 na 2 metry. Dále jsou různě odstupňované modely a největší jsou stany 6 na 3 metry.

Reprezentativní vzhled

Všechny nabízené reklamní stánky je možné opatřit plachtou s vlastním originálním potiskem pro vytvoření skutečně reprezentativního vzhledu. Zároveň však mohou posloužit i jako velmi dobré zázemí pro zahradní párty, kdy bude stačit výběr ze základních barevných variant dostupných plachet.

Výběr podle materiálu i ceny

Při výběru ideálního prodejního stanu se můžete rozhodovat mezi třemi variantami. Liší se především použitým materiálem a tím pádem i cenou. Nejvíce profesionální řešení v prvotřídní kvalitě s dlouhou životností i při častém používání nabídnou hexagonové stany z hliníkových profilů. Takový stan je zakrytý ze třech stran plachtou. Ve složené variantě se dá přepravovat v běžném osobním automobilu.

Druhou variantou jsou lehké a na pohled pěkné hliníkové stany. Nepromokavá střecha zajistí dostatečnou ochranu před deštěm či sluncem. Použitá konstrukce z hliníku je odolná, poměrně pevná a zároveň lehká na manipulaci a přenášení.

Pokud hledáte nejnižší cenu, vybírejte stany s ocelovou konstrukcí. Jsou dostatečně pevné, ale v porovnání s předchozími dvěma typy mají větší hmotnost, což komplikuje přenášení a manipulaci. Při volbě vhodné plachty a správném zacházení však nabídnou také velmi dobrou životnost.

Související příspěvky

Trachea opět zabodovala na veletrhu Wood-Tec, kde zároveň představila i novinky v sortimentu

redakce

Moderní vzezření a styl – Studio for man

redakce

Laurens již brzy otevře brány nového radiátorového studia!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.