INSPIRACE

Pisoár k vám domů? Proč ne

Pisoáry jsou praktickým řešením na většině veřejných toalet. Jde o rychlý systém, díky kterému se na WC netvoří fronty. V posledních letech je najdete stále častěji i v domácnostech. Proč jejich obliba stoupá? Odpovědí je především větší pohodlí, které nabízejí. Konec pokládání WC sedátka nahoru a zase dolu, jenom rychlé vykonání potřeby a je to.

Pisoár se nehodí do malých koupelen nebo toalet, kde potřebujete ušetřit každý kousek volného místa. Dalším aspektem, nad kterým je dobré přemýšlet, je to, že pisoár nemusí být pro budoucí kupce bytu či domu výhodou. Urinál se hodí do domácností s převahou mužů a je velmi snadný na údržbu. Jeho instalace je jednoduchá. Přesvědčí vás i uspořený objem vody, na spláchnutí mu v porovnání s klozetem stačí jen osmina.

Zaměřte se na design a materiál

Pisoáry se vždy vyrábějí z prvotřídní keramiky. Vybrat můžete rohový pisoár, nástěnný, stojící, s ochranným okrajem nebo bez něj. K čemu je ochranný okraj? Brání lépe nechtěnému zasáhnutí zdi během vykonávání potřeby.

Dá se ušetřit spousta vody

Vybrat si můžete, stejně jako u toalety, ze splachování manuálního či automatického. To druhé je samozřejmě z hlediska hygieny vhodnější. Většina urinálů pracuje na principu splachování vodou. Vybrat můžete ten s vnitřním přívodem vody i odtokem, nebo takový, který má vnější přívod. Nejvíc vody uspoří bezvodé pisoáry, které jsou velmi ekologické. Zápachu se u nich bát nemusíte, ten eliminuje protizápachová bariéra a speciální kapalina, která moč dezinfikuje a zbavuje ji škodlivin. Pak je možné vpustit ji do odpadu. Samotnému šíření zápachu zabraňuje speciální ventil, který má garantovanou životnost. Po jejím uplynutí ho jednoduše vyměníte za nový.

Technologie WonderGliss od značky Duravit pro maximální čistotu

Širokou nabídku pisoárů poskytuje značka Duravit. Nabízí ty se zadním přívodem vody, horním i bezvodý pisoár. Jejich nadstandardně kvalitní sanitární keramika je doplněná u vybraných produktů povrchovou úpravou WonderGliss. Je účinnou stopkou pro usazování nečistot a šíření bakterií. Jde o efektivní ochranu, a to díky nanočásticím, které jsou přidávané do povrchových vrstev během výroby. Díky nim vzniká ochranný filtr, který odpuzuje vodu. Zároveň je takový povrch neporézní, dokonale hladký, což znesnadňuje usazování už zmíněných nečistot.

Související příspěvky

S grilem na pelety si grilování konečně užijete!

redakce

Víte, že myčka nádobí výrazně šetří vodu?

redakce

Jak mají vypadat správné podlahy do škol a školek?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.