INSPIRACE

Philips představuje řadu osvětlení Lirio

Philips jakožto největší a nejznámější výrobce elektroniky představuje řadu designových svítidel nazvanou Lirio. Osvětlení tvoří velmi důležitý a praktický prvek v každé domácnosti i kancelářských prostorách, proto při je při jeho výběru podstatné dbát na kvalitu i design svítidel. Řada moderních svítidel Lirio je určená do všech moderních i klasických interiérů, aby podtrhly styl a vzhled každého pokoje.

 

Nadčasový design a kvalitní zpracování

Svítidla Lirio vynikají kvalitním zpracováním, nadčasovým designem a přívětivou cenou. Lirio znamená luxus, který si můžete dovolit, navíc si každý vybere. V řade svítidel Lirio totiž naleznete nejen futuristické módní tvary, ale také svítidla v retro stylu, přičemž jsou svítidla uváděna na trh v ucelených řadách, aby bylo možné jimi vybavit celou domácnost či prostory. Samozřejmostí je kvalitní materiál, že kterého jsou svítidla vyrobena a také zachování variability. Svítidla Lirio jsou totiž vybavena standardními patice pro možnost volby světelného zdroje s různým příkonem či chromatičností. Tím získáte osvětlení přesně takové, jaké si představujete bude dokonale ladit se zbytkem interiéru.

 

Přidejte svému interiéru na hodnotě

Osvětlení Philips Lirio je vyráběno téměř výhradně z kvalitní ušlechtilé oceli, skla a kvalitních odolných plastů se skelnými vlákny. Svítidla Lirio dodají na hodnotě interiérům v domácnostech i komerčních prostorách. Svítidla totiž určují nejen design osvětlovaného prostoru, ale také vaši náladu a v neposlední řadě plní funkci praktickou. Řada svítidel Lirio je určena především pro střední vrstvy zákazníků, kteří díky přijatelným cenám mohou mít luxus a kvalitní zpracování svítidel. Výroba proto odpovídá široké poptávce a je založena na pečlivém průzkumu přání a stylů zákazníků. Kromě toho, že se svítidla Lirio dokáží vyjímat v každém interiéru i kancelářských prostorách, můžete si být jisti, že se vám ani vašim známým osvětlení neokouká ani za řadu let.

 

Zákazníků přibývá

Designová cenově přijatelná svítidla, jakými svítidla Lirio bezpochyby jsou, si získávají od počátku jejich výroby stále více zákazníků. I díky variabilitě svítidel a standardním paticím výrobků můžet zvolit světelný zdroj ve formě klasických žárovek, kompaktních žárovek, kompaktních zářivek až po LED zdroje. LED zdroje jsou moderním řešením, které vám umožní zvolit též jejich zabarvení a intenzitu.

 

Související příspěvky

S prodejem nemovitosti neotálejte, je o ně stále zájem

redakce

Do septiků, žump a čističek nemusí být využita jen chemie. Jde to i přírodní cestou!

redakce

Velká vánoční soutěž na e-shopu Matějovský

redakce