INSPIRACE

Peníze, co vydělávají další peníze

Taky vás dostihla myšlenka investovat do nemovitosti? Přemýšlíte, jak zhodnotit našetřené peníze? Láká vás myšlenka stát se majitelem realit? Pak jste na správné adrese. Můžeme vás ubezpečit, že na peníze vložené do nákupu bytu nebo domu nedosahuje inflace, ani se nedají bez rozmyslu utratit.

Vyhlédnout si svůj objekt zájmu přitom není nijak složité. Nákup bytu nebo domu nejlépe zprostředkuje realitní kancelář. Garantuje svým klientům kompletní realitní a právní servis. Nabízí největší přehled volných realit na jednom místě a individuální klientský přístup. Dokáže poradit s výběrem i varovat před možnými riziky.

 

Záloha na horší časy

Nový dům nebo byt může posloužit jako vlastní bydlení, ale i jako záloha na horší časy nebo investice do budoucí generace. Velmi dobře se jednou bude hodit jako svatební dar dětem nebo dokonce vnoučatům. V mezičase může sloužit jako podnájem studentům nebo dočasný pronájem mladým párům.

Za pronájem bytu Brno vám v moravské metropoli utrhnou ruce. Volných bytů je stále nedostatek a v univerzitním městě, kde přechodně žijí tisíce studentů, jsou stále nedostatkovým zbožím. Podle prognostiků bude jejich hodnota dále stoupat a výnosy z nájmů plně pokryjí nejen náklady na energie, ale ještě vám dovolí si našetřit. A úspory se vždycky hodí.

 

Neocenitelný průvodce

Koupi nemovitosti předchází osobní prohlídka i možné zajištění financování pomocí hypotéky. Realitní makléři se stanou neocenitelnými průvodci v celé transakci a zajistí za vás potřebné byrokratické náležitosti. Realitka Unicareal dokáže zajistit pomocí nejmodernější techniky i videoprohlídky vybrané nemovitosti tak, aby bylo možné si virtuálně procházet interiéry i z pohodlí vlastní sedačky.

Profesionální služby nabízí realitní kancelář:

Unicareal s.r.o.
Roubalova 455/4

Brno-střed-Stránice
602 00

Tel: 541 211 876
Email: info@unicareal.cz

https://www.unicareal.cz/

Související příspěvky

Zařizujeme pracovnu – rady a tipy, jak vytvořit harmonické a inspirativní prostředí

redakce

Školní rok je zase tady

redakce

Kuchyně inspirované stylem našich babiček okouzlí i vás

redakce