INSPIRACE

Pánská zimní móda – přehled bot

Stylový muž, který rád vypadá dobře nezávisle na příležitosti, nebude spokojen s jedním párem pánských zimních bot na podzim a zimu. Výběr pánských bot na tuhle roční dobu je opravdu velký, proto také jsme dnes připravili přehled modelů, které je třeba vzít v úvahu během doplnění svého sezonního šatníku.

 

Pánské polobotky – klasické a univerzální boty na podzim a zimu

Polobotky je druh bot nezbytný v pánském šatníku. Toto jsou pánské zimní boty o klasickém střihu, obvykle šněrovací, se svrškem sahajícím pod kotník. Takové boty se ideálně hodí pro každodenní stylizace ve spojení s džíny nebo s kalhotami z materiálu. Budou se také hodit pro styl smart casual, takže je můžete nosit do kanceláře a na obchodní setkání. Na podzimní zimní sezonu je dobře si vybrat polobotky vyrobené z kůže, která chrání chodidla proti chladu, větru a vlhkosti vzniklé z atmosférických srážek.

 

Pánské kotníkové boty – elegantní a praktické 

Další nabídkou pánských bot jsou kotníkové boty. Ideální jako boty na podzim, a také i pánské zimní boty. Mají jednoduchý, klasický střih, svršek sahající za kotník a jsou obvykle vyrobené z kůže, která dodává botám eleganci. Kotníkové boty budou ideálním výběrem ke kalhotám o přizpůsobeném střihu, takzvaným rourám, a také i ke kalhotám ve stylu chino. Muži je mohou nosit k džinům, a také i k elegantnějším kalhotám, za předpokladu, že nohavice bude užší než svršek boty. Pánské kotníkové boty můžete nosit na podzim, a také i v zimě, protože ideálně chrání proti chladu, větru a dešti. Tyto boty vypadají výjimečně elegantně, ale také i jsou součástí aktuálních trendů mody.

 

Pánské zimní boty – na každý den a na speciální příležitosti 

Pokud jde o pánské podzimní zimní boty, v našem spojení nesmí chybět střevíce. Tento druh bot se vyskytuje jak v klasickém, tak i sportovnějším stylu, takže každý muž najde model střevíců, který splní jeho očekávání. Pánské klasické střevíce jsou ty vyrobené z vysoce kvalitní kůže, které budou ideálním doplněním elegantní a oficiální stylizace do kanceláře nebo na obchodní setkání. Sportovní střevíce mohou být vyrobené z různých materiálů, avšak budou vybaveny podešví zajišťující větší tlumení nárazů než v případě klasického střihu. Sportovní střevíce mohou muži nosit každý den k džinům a kalhotám typu jogger nebo dokonce i k teplákům.

 

Podzimní boty typu sneakers pro muži hledající pohodlí

Naší poslední nabídkou v přehledu pánských bot jsou sportovní sneakersy – boty, které muži nosí skoro celý rok. Ve verzi podzimní zimní jsou sneakersy vyrobené z kůže, protože tento materiál je ideální během nízkých teplot nebo během deštivé aury. Můžete je nosit každý den, k městské stylizaci, a také i do školy nebo do práce, kde není vyžadován oficiální look. Jak vidíte, výběr pánských zimních bot na podzim a zimu je docela velký. Stačí se jen zamyslet, ke kterým stylizacím potřebujete boty a si vybrat vhodný střih, díky kterému budete vypadat módně a zároveň budete se cítit pohodlně každý den.

Související příspěvky

Více o našich obrazech

redakce

Investice do oprav v domě nejsou nutné, pokud závady odhalíte včas

redakce

Na revitalizaci domů před zimou je ještě stále čas? Co je před zimou nejdůležitější?

redakce