Search

Odolné a funkční podlahy PVC Gerflor

PVC podlahy jsou rozšířenou podlahovou krytinou. Zatímco v minulosti se vyráběly ve stále stejných dekorech, za poslední roky zaznamenaly ohromný pokrok. Zapomeňte na nevzhledné panelákové PVC – v současné době zakoupíte polyvinylchloridové podlahy v mnoha dekorech a z kvalitních materiálů. Dejte PVC šanci a pusťte ho do svého interiéru!

 

PVC podlahy můžete položit kamkoliv

Nejspíš jste o PVC podlahách slyšeli mnoho mýtů. Ve skutečnosti jsou tyto podlahy velmi praktické a splňují požadavky na kvalitu a funkčnost. PVC podlahy se snadno pokládají a jednoduše udržují. Oceníte na nich to, že jsou odolné proti vlhkosti a vůči mechanickému poškození. Navíc výborně tlumí kročejový hluk. PVC patří mezi levnější materiály, takže za něj neutratíte horentní sumu peněz. Zvolte však takovou krytinu, která snese vyšší zátěž a odolá drobným poškozením.

https://www.podlahydesigntex.cz/

Výrobce Gerflor a kolekce DesignTex

Na trhu narazíte na mnoho výrobců PVC podlah. Pokud dáváte přednost kvalitě a nadčasovým dekorům, vyberte do své domácnosti PVC podlahy od výrobce Gerflor. Troufneme si tvrdit, že vás na první pohled zaujme kolekce DesignTex. Tato samovyrovnávací PVC podlaha je určena do bytů a příjemně se po ní chodí bosýma nohama. Omezuje hlučnost a má dostatečně odolnou nášlapnou vrstvu. K dispozici máte 12 dekorů dřeva a 3 dekory kamene.

 

Výrobce Gerflor a kolekce DesignTex Plus

Stejnou měrou vás osloví kolekce DesignTex Plus. Tato PVC podlaha je mimořádně odolná a kromě domácností nalezne své uplatnění i v komerčních prostorech. Inovativní technologie přispívá k tomu, že PVC podlaha vyrovnává drobné nerovnosti v podkladu, eliminuje hluk a akumuluje teplo. Kolekce DesignTex Plus má nášlapnou vrstvu silnou 0,5 mm a na povrchu je opatřena speciálním nátěrem, který zamezuje šíření bakterií a plísní. V nabídce najdete PVC podlahy v 8 dekorech dřeva a 2 dekorech kamene.

https://www.floorwood.cz/pvc-podlaha-designtex-plus-1818-sire-2m/

Výrobce Gerflor a kolekce DesignTime

Za zmínku také stojí PVC podlahy Gerflor v kolekci DesignTime. Toto zátěžové PVC splňuje nejvyšší možná kritéria technických parametrů. Oceníte ho nejen doma, ale také v komerčních prostorech, neboť je mimořádně odolné proti oděru a opotřebení. Jeho nášlapná vrstva má 0,7 mm a celková tloušťka činí 2,25 mm. Tato PVC podlaha je opatřena nátěrem Sanosol, který zamezuje šíření plísní a bakterií. V rámci této kolekce zakoupíte 15 dekorů dřeva a 5 minerálních vzorů.

PVC podlahy slaví svůj velký návrat. Nejde však o přírodní produkt, proto vybírejte PVC, které neobsahuje škodlivé chemické látky. Až budete zvažovat, jakou podlahovou krytinu položit do vaší domácnosti, obchodu nebo zdravotnického zařízení, vzpomeňte si na výrobce Gerflor a na kolekce PVC podlah!

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme i tam.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *