INSPIRACE

Obrovský fungující obchod a ještě vlastní blog? Bon Appetit s.r.o.!

Na celém internetu snad nenajdete jedinou firmu, která by měla naprosto fungující  obchod, jeho pestrou nabídku, exkluzivní výrobky a ještě vlastní blog. Pakliže tedy opravdu nevíte, o kom se mluví, navštivte www.eshop-kvetinace.cz, což jsou oficiální stránky firmy Bon Appetit s.r.o

 

Zboží z Asie, kvalita, ojedinělost
Firma Bon Appetit s.r.o. byla založena již v roce 2001 a to panem Jiřím Smetanou. Její sídlo je v Liberci a zázemí pro internetový obchod tvoří silný a spolehlivý zahraniční partner. Firma Bon Appetit s.r.o. vyjednala pro své zákazníky exkluzivní obchod, díky kterému jim mohou představit pestrou a širokou nabídku nerezových a dalších květináčů. Zboží je dováženo bez prostředníků přímo z Asie a jeho kvalita je zaručena, jelikož dodavateli zboží jsou léta prověření výrobci.  Díky svým získaným zkušenostem má firma Bon Appetit možnost navrhovat si některé květináče sama a proto pak mají tyto výrobky v nabídce jako jediní na trhu.

Blog – vše o květinách a květináčích
Firma Bon Appetit s.r.o. má snad jako jediná založený svůj vlastní blog, na kterém se dočtete vše o květinách a květináčích. Jedná se například o ukázky květináčů v zahraničí, nebo o ukázku interiérů restaurací, autosalónů apod. Naleznete zde i speciální lexikon květináčů, návody, rady a mnoho užitečných typů.

 

Firma Bon Appetit je prostě unikát na celém internetu, proto neváhejte a navštivte jejich internetové stránky www.eshop-kvetinace.cz.

 


Související příspěvky

Zahradní houpací křesla i sítě vám poskytnou pohodlí i možnost relaxace

redakce

Kvalitní stavby pro všechny

redakce

Neobyčajná dlažba CSB – FLABELLLO od CS-BETON s.r.o.

redakce