INSPIRACE

OBKLADY NA ZEĎ

Firma Martin Drdlík svůj sortiment zaměřuje na prodej vnitřních a venkovních obkladů z přírodních materiálů i jejich imitace

Využijte širokou a rozmanitou nabídku kvalitních obkladů, se kterými vylepšíte estetiku a funkcionalitu vnějšího nebo vnitřního prostoru. Chcete si například obložit koupelnu, krb nebo venkovní sokl? Máme pro vás obklady v různých stylech, vzorech a barvách.

Udělejte svůj život lepším! Vytvořte kolem sebe prostředí, ve kterém se budete cítit dobře. Ať už svůj domov budujete, rekonstruujete nebo jej chcete zvelebit, dodat mu jiný ráz, pak vám přijde vhod nabídka kvalitních interiérových a venkovních obkladů řady druhů (včetně příslušenství) od firmy Drdlík, která Vám i poradí a dodá inspiraci. Domov je naším útočištěm. Je místem, kde žijeme, trávíme čas, relaxujeme, spřádáme plány, sníme své sny a utváříme svoji přítomnost i budoucnost. Jak se cítíme, často určuje i to, jak se nám bude nadále dařit. Ať tedy žije harmonie! Díky úžasným interiérovým obkladům můžeme naše bydlení nesmírně zútulnit nebo mu dodat novou dimenzi. Za pomoci dřevěných obkladových panelů vytvoříte fascinující zákoutí podle vlastních představ. Styl, který s vámi bude ladit, máte na dosah. Dřevo, jakožto dar přírody, působí blahodárně na duši. Práce s ním se obecně považuje za jednu z nejkrásnějších a je vskutku obdivuhodná. Dřevěné obklady ve formě mozaiky si můžete vytvořit svépomocí, některé zase naleznete v nabídce jako samolepicí panely, s nimiž se pracuje relativně snadno. Známe mnoho druhů dřeva a každý má svá pro a proti. (Známá poučka praví – čím blíže k sobě letokruhy lnou, tím tvrdší dřevo je. A vybaví se nám dub… Ovšem to není zdaleka všechno.) Až dechberoucím dojmem působí obkladové panely ze starého lodního dřeva, což je ceněný materiál. Mozaiky z lodního dřeva patří k luxusním záležitostem. Řadou dřevěných obkladů lze zkrášlit nejen zdi, ale do značné míry také nábytek. Jste kreativci? Máte vizi? Pokud ano, pak směle do toho! Skvostně vypadající kamenné nebo cihlové obklady (respektive obklady vzhledu imitující kámen a cihly) taktéž promění váš interiér do krásy nového charakteru. Jako typické místo se nabízí krb a jeho okolí. Velikou krásu ovšem udělají i na celé zdi. Kamenné nebo i betonové obkladové panely, stejně jako obklady keramické vypadají přímo senzačně v exteriéru. Jak si můžete sami prohlédnout, venkovní obklady mohou úžasně pozvednout fasádu domu, dle vhodnosti a vkusu je možno s nimi vytvořit úžasná či přímo kouzelná místa na zahradě, nebo třeba na terase. Vzhled kamene a cihel zkrátka nepřestává fascinovat. Je libo rustikální, moderní nebo přímo minimalistický styl?

Vnitřní a venkovní obklady

Mezi nejžádanější vnitřní obklady a venkovní obklady patří betonové a kamenné, které zaujmou realistickým zpracováním. Jako materiál je použitý lehčený a mrazuvzdorný beton, v případě kamenného obkladu pak materiál na bázi betonu, expandované břidlice, říčních písků a portlandského cementu.

Vybírat můžete mezi štípaným pískovcem, který se vyznačuje jemností tvarů, nebo lámanou skálou. Oba dezény stejně jako betonové obklady je možné skvěle kombinovat s dřevem, čímž vytvoříte působivý prvek ve svém domově, ať už je to v koupelně, v kuchyni, na chodbě, ve vaší pracovně nebo na fasádě či v okolí bazénu.

Na skladě máme také obklady dle umístění, mezi nimiž si určitě vyberete ty, které budou zdobit třeba váš krb v obývacím pokoji nebo fasádu vašeho domu. Své místo u nás mají také mrazuvzdorné obklady a architektonické obklady, s nimiž vytvoříte estetické prvky v interiéru i exteriéru. Pro milovníky minulých časů jsme připravili retro obklady, jež získávají stále větší oblibu.

Mezi nejprodávanější přírodní obklady patří z masivního dubového a javorového dřeva, jež nabízejí moderní 3D vhled a dlouhou životnost. Zaujmou jednoduchou a rychlou instalací pomocí samolepícího panelu, snadnou údržbou i vytvořením zdravého a příjemného prostředí.

Obklady dle designu

V našem internetovém obchodě jsme nabídku produktů rozdělili i podle designu, abychom vám zjednodušili rozhodování. Vybírat můžete z obkladů v imitaci dřeva, imitaci cihel a imitaci kamene. Jedná se o materiály, jež patří dlouhodobě mezi ty nejpopulárnější. Určitě je tomu tak i proto, že v interiéru navozují pocit pohody a domácí atmosféry. Přestože se jedná o imitace přírodních materiálů, na první pohled vás překvapí, jak věrně je napodobují.

V jednoduchosti je krása. Ne vždy je ale čistá zeď bez jakýchkoliv doplňků vhodným řešením. V každém domě existují místa, která potřebují dodatečnou ochranu. A někdy se hodí nějaký ten doplněk přidat už jen kvůli estetice. Ať už jste na této stránce přistáli z jakéhokoliv důvodu, jste na správném místě. Právě tady totiž najdete kvalitní obklady a obkládačky pro všechny účely.

K čemu se obklady hodí?

Obklady dobře poslouží k přeměně vzhledu stěny. V našem eshopu máte na výběr z širokého spektra různých provedení, včetně odlišných materiálů. Na skladě na vás čekají třeba luxusní dřevěné obklady ve tvaru mozaiky. Pokud máte radši jednodušší design, můžete sáhnout i po jiných variantách. Obkládačky přijdou vhod i ve chvíli, kdy potřebujete ochránit stěnu před vodou nebo povětrnostními podmínkami. I proto v naší nabídce najdete obklady do koupelny nebo obkládačky určené do venkovních prostor.

Jak vybrat správný obklad?

Každá část domu je specifická, záleží tedy jen na vás, jak se ji rozhodnete vyzdobit. Chcete mít jednotný vzhled po celém domě, anebo odlišit každou místnost? Projděte si obklady dle designu a rozhodněte se, po kterém z nich sáhnete třeba v kuchyni nebo na terase. Obklady podle materiálu vám zase usnadní výběr produktu na základě preferovaného materiálu. Dobrým pomocníkem při rozhodování může být i náš blog, kde najdete článek o tom, jak si vybrat dřevěný obklad do interiéru.

V podkategorii obklady dle umístění si zase můžete projít veškeré zboží, které se hodí jako fasádní obklad, obklad na krb a k celé řadě dalších účelů. Nahlédněte také do podkategorie obklady dle použití, kde najdete další filtry pro snadnější vyhledávání.

Máme i veškeré příslušenství

Kvůli instalaci a následné péči si nemusíte volat na pomoc profesionála. V našem eshopu najdete všechno potřebné příslušenství na jednom místě. Lepidla a tmely vám pomohou obklady dobře připevnit na stěnu, spárovací hmota zase vyplní veškeré mezery mezi jednotlivými kusy. Aby byla péče kompletní, najdete v naší nabídce i penetraci a impregnaci.

Pořiďte si kvalitní obklady a obkládačky na Drdlik.cz. Vybírejte z širokého sortimentu zboží od zavedené rodinné firmy s tradicí již od roku 1989.

Váš tým DRDLIK: www.drdlik.cz , www.strecha-je-hra.cz

Související příspěvky

Jaká optika je ideální na model AR-15? Poradíme vám!

redakce

Vyhlasme válku všem nečistotám, které útočí na naše okna.

redakce

Svěřte své koberce do péče odborníkům. Čištění do hloubky Praha 3

redakce