Search

Nenechejte úklidovou firmu, aby vám diktovala podmínky. Diktujte je sami!

Pravidelně jednou za rok si nechávám čistit koberce. Dělám to z toho důvodu, aby se hluboko v nich neusazovaly nečistoty a prodloužila se jejich životnost. Před nedávnem jsem změnil zaměstnání a s tím se změnila i má pracovní doba. Firma, která mi koberce vždy čistila, nebyla ochotná se tomu přizpůsobit a změnit dobu čištění. Dovolenou jsem si kvůli kobercům brát nechtěl. A musím říct, že mě přístup firmy odradil. Byl jsem jejím dlouholetým zákazníkem a její pracovníci nebyli ochotní mi vyjít ani trochu vstříc.Rozhodl jsem se, že oslovím flexibilnější firmu. Firma A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Ostrava, na svých webových stránkách uvádí, že se přizpůsobí časovým možnostem zákazníků. Byl jsem zvědavý, do jaké míry je to pravda. Nejvíce mi vyhovovalo, kdyby její pracovníci přišli v sobotu odpoledne, ale po předchozích zkušenostech jsem raději v nic nedoufal.

Zavolal jsem na pobočku A SERVISU a řekl jim své požadavky. Nejbližší sobota odpoledne pro ně byla vyhovující. Byl jsem překvapený, s předchozí firmou jsem při domlouvání termínu musel svádět boje a tady to šlo tak hladce. Napadlo mě, že možná problém nastane, když se budou muset u mě ukázat. Pozdní příchody nejsou nic neobvyklého. Ale pletl jsem se, byli až příkladně dochvilní.

Nevěřil jsem, že by to celé proběhlo bez jediné komplikace a očekával jsem problém při čištění. Ale ani tam nic. Postupovali velice zkušeně a metodicky. Čistili koberce kousek po kousku s úžasnou pečlivostí, na kterou jsem u předchozí firmy nebyl zvyklý. Také tomu odpovídal konečný vzhled koberců. Kdybych věděl, že mohou vypadat až tak dobře, předchozí čištění bych už dávno reklamoval.

Profesionální přístup a kvalita práce A SERVISU je něco úžasného, s čím se v našem prostředí nesetkávám moc často. Přeji firmě mnoho zdaru a jen tak dál.

Na umývání oken po několika letech už vždy volám jen profesionály!

Nastěhovali jsme se s rodinou do nového bytu. Předchozí majitel nepovažoval za nutné uvést byt do slušného stavu. Nutnost utřít prach a vytřít podlahy je v novém bytě samozřejmá, odstraňování „tisíců“ skobiček ze zdi a odmašťování zašlé kuchyňské linky už je na pováženou, ale i s tím jsme počítali. Ale to, že si člověk za více než pětiletou dobu svého pobytu jedinkrát neumyje okna, mě už trošku vyvádělo z míry. Konečně jsem pochopila, čím to bylo, že se mi při prohlídce zdál byt trošku tmavý. Po všem tom likvidování skobiček (k čemu člověk potřebuje 40 skobiček připevněných na stropě???), odmašťování linky, umývání, vytírání a stěhování, jsem už k mytí oken prostě neměla vůli ani sílu. Manžel rozhodl, že si zasloužíme odměnu a na mytí oken si někoho najmeme.

29790721 - white old fluffy cat pet sit on sill in front of window and flowers on other side.

Na internetu jsme si prohlédli stránky několika úklidových firem, nejlíp na nás zapůsobila A SERVIS LIPKA, mytí oken Ostrava, čištění fasád, na svých stránkách popisuje nějaký trik s leštěním oken za sucha. To nás zaujalo, rozhodli jsme se ji vyzkoušet. Nikdy jsem úklidovou firmu nenajímala a měla jsem obavy, jestli z toho pro nás nakonec nebude ještě více starostí. Ale byly to zbytečné obavy, zaměstnanci A SERVISU byli moc milí, bez problému jsme se domluvili na termínu, který nám vyhovoval nejvíc. Potom už zbývalo jim jen otevřít dveře a těšit se na čistá okna.

Metoda suchého leštění se ukázala být ideální. Bylo skvělé, jak náš byt najednou celý prokoukl. Předchozí majitel by to tady už určitě nepoznal. Musím říct, že to pro mě byla skvělá zkušenost, jen tak si odpočívat a vědět, že se můžu spolehnout, že s okny budu spokojená víc, než kdybych je myla já sama.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *