INSPIRACE

Nejen dětské koberce oživí dětský pokojíček

Potřebujete zařídit dětský pokoj? Mnohdy se pouštíme do nákladného řešení a investujeme velké peníze do nábytkových sestav. Jenomže dítě potřebuje spíše prostor – pro hru, cvičení i kreativní aktivity. A styl pokojíku dodají maličkosti, které mohou být současně funkčními.

 

Dětské koberce umí sloužit ke hře

Jako maminy s vkusem mnohdy sáhneme po různých designových kobercích a koberečcích. Ty si ale ponechme do obývacího pokoje. Ano, dítě si na ně sem-tam lehne, ale příliš užitku z nich v dětském pokojíku mít nebudou. Spíše budou zdrojem prachu a alergenů. Do dětských pokojů patří hrací koberce. Dětský koberec silnice neocení pouze kluci. I holčičky si hrají s autíčky, nebo nechají panenky nakupovat, či se špacírovat po smyšleném městě.

 

Stylové spaní pro děti

Nejen dětské povlečení může být s hravě dětskými motivy. Ani dětské prostěradlo nemusí být nudně bílé. V barevném provedení dokáže sloužit jako potah na postel poté, co se uklidí peřiny a polštář. Dítě si tak užije hru na posteli, která bude navíc pestrá, barevná a třeba s oblíbenými pohádkovými hrdiny. Určitě nezklamou ti z Disney produkce.

 

Dětské deky by měly být výbavou dítěte už od narození

Děti deky milují. Často k nim ulpí více než k plyšákům, kterých mají pravděpodobně tolik, že si ani nedokážou zapamatovat jejich jména. Pokud vůbec projeví snahu takovému ansámblu jména vymýšlet. Dětské deky jsou příjemné pro hru, odpolední spánek, hodí se k vodě i jako cestovní do auta. V dnešní době jsou nejoblíbenější hřejivé fleece deky a mikroflanelové deky. Prodávají se v různých rozměrech. Pro kojence a batolata se i z bezpečnostních důvodů vyrábí menší deky.

 

Vesna dělá domov – i pro děti

Vesna je e-shop se sítí 50 kamenných prodejen po České republice. Ve svém sortimentu nabízí bytový textil, galanterii, podlahové krytiny a hotelový program. Bytový textil pro děti z Vesna dokáže osvěžit a ostylovat dětský pokojík bez velkých investic. Takže jak zařídit dětský pokoj? Ponechte dětem prostor a styl mu dejte za pomoci bytových doplňků.

Související příspěvky

Příroda u Vás doma – hliněné omítky

redakce

Jak vybrat tepelné čerpadlo?

redakce

Krbová kamna i sporáky levně? Víme, kde!

redakce