INSPIRACE

Návrh interiéru vám ukáže možnosti, které vás vůbec nenapadly

Máte rádi pořady, v nichž během týdne promění parta šikovných stavařů a designérů byt z 80., 90. let k nepoznání? Přemýšlíte u toho o tom, jak rádi byste změnili váš domov, abyste se v něm cítili lépe? Zkuste oslovit firmu, která se návrhy interiéru zabývá, a určitě budete mile překvapeni.

Co obnáší návrhy interiéru

Nemáte dost své vlastní představivosti, fantazie, nevíte, co k sobě ladí, a co ne? Anebo chcete poradit, jak by se dala vyřešit dispozičně chodba, koupelna či dětský pokoj, aby nebyly prostory tolik stísněné? Návrh interiéru můžete využít při rekonstrukcích i novostavbách, v rodinných domech i bytech. To, co vám bude navrženo, si můžete nechat zároveň stejnou firmou zrealizovat.

Velmi příznivé je požádat o pomoc s návrhem interiéru např. v případě, kdy něčím „vybočujeme“. Máme netradiční potřeby, které jsou nutností, potřebujeme poradit, jak zařídit garsonku, aby byla funkční i hezká, nebo jak chytře vyřešit průchozí pokoje a podobně.

Kuchyně je srdcem domu

S kuchyní by měla být každá hospodyňka spokojená. Bohužel ne vždy tomu tak je. Kupříkladu vyšší ženy už se ve standardních kuchyních, na které jsme byli roky zvyklí, necítí dobře. Jednoduše jsou vyšší a kuchyně je jim malá. Nízko jsou nejen skříňky, ale i pracovní deska.

Často chceme kuchyň na míru z důvodu, že máme vysněnou představu, kterou chceme realizovat. Třeba mít dřez pod oknem, sporák v koutě, na kraji vysokou skříň sloužící jako spíš s vysouvacími dveřmi, na nichž je upevněn drátěný systém a v něm všemožné suroviny… Kuchyň na míru umí splnit všechny vaše požadavky a přání.

Díky pomoci zvenčí a využití nápadů zkušených odborníků, se váš domov promění nejen vzhledově, ale nabídne vám i nové možnosti, jak využít prostor nejen k práci, ale i k zábavě a relaxaci.

Související příspěvky

Krbová kamna i sporáky levně? Víme, kde!

redakce

Bydlení v Praze dostává díky ORCO nový rozměr!

redakce

Umělý kámen do moderních domácností prostě patří

redakce