Search

Našli jsme si odborníky na mytí oken a čištění žaluzií

V naší firmě se o mytí oken stará již pátý rok úklidová společnost A SERVIS LIPKA. S jejich zaměstnanci to jde bez problémů a okna máme vždy perfektně umytá. Předešlá firma, která nám dříve myla okna, měla stále reklamace a nebyla spolehlivá a dokonce bych řekla, že nebyla ani tak ochotná a vstřícná. Bylo to asi tím, že práci prováděli její brigádníci místo stálých zaměstnanců. Jejich odvedená práce byla prostě hrůza. Okna byla špatně umytá, žaluzie, které měli zbavit prachu a umýt, tak ty dělali jen tak, aby se neřeklo, některé žaluzie neumyli vůbec a celková organizace jejich práce byla naprostý zmatek.

V naší firmě máme 130 oken a pracovníci firmy A SERVIS je dovedou krásně do týdne umýt. Jsou profesionálně vedení a jistě i školení, což se odráží na konečném výsledku. Všechna okna máme pečlivě umytá, krásně se lesknou, a to i okna ve výšce. Předešlá firma měla na mytí oken 14 dní a ještě to někdy nestihla v termínu. S kvalitou mytí oken se to vůbec nedalo srovnat.

Tak jak pečlivě myjí okna zaměstnanci této firmy, se jen tak nevidí. Okna jen září, ba co více i daleko delší dobu. Jistě je to i tím, že používají kvalitní prostředky a veškeré jiné pomůcky. Její zaměstnanci pracují pružně a přitom pečlivě je všechno čisté, včetně rámů a žaluzií. Z oken odstraní i zbytky od lepicích pásek, což předešlá firma vůbec nedělala.

Máme okna ve výšce, kde je potřeba zkušených pracovníků, kteří umí dělat ve výškách za pomocí slaňovací techniky. Firma má svůj tým horolezců, kteří si s touto práci umí poradit naprosto profesionálně. Na některá nedostupná okna ve výšce nám nanesli impregnační nátěr GLS, tzv. nanoimpregnace, takže nám na dobu minimálně 4 let odpadly náklady na mytí oken v nepřístupných místech. Se službami firmy A SERVIS jsme velmi spokojení.

clothes display in the fashion store

Mytí oken i výloh ve výškách

Máme malý obchůdek s dětským oblečením v nákupním centru města a každý obchodník potvrdí, že výloha vytváří první kontaktem se zákazníkem a má zákazníka upoutat a přilákat. Proto je velice důležitá čistota výloh. Zpočátku jsme si výlohy a prosklené dveře nechávali mýt od mladíka, který chodil umývat výklady vedlejšího obchodu. Chodil nepravidelně, asi to byl student, který si tímto způsobem přivydělával, ale když byl sousední obchod zrušen, přestal chodit úplně.

Uplynul měsíc a nikdo nám výlohu nepřišel umýt, tak jsme nic nenechali náhodě a obrátili jsme se na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. S nimi nebyl žádný problém, vždy nás předem kontaktují a domluvíme si termín mytí, případně zda budeme chtít umýt i výlohy zevnitř. Paní na telefonu je velice milá a vždy se nám snaží vyjít vstříc. Máme stálého myče, který chodí v pravidelných cyklech. Je to moc milý a usměvavý pán, má vždy dobrou náladu a jen tak něco ho nerozhodí. Po jeho práci jsou výlohy krásně čisté a lesklé.

Moc si ceníme individuálního přístupu a skvělé organizace. Služby A SERVIS LIPKA, s.r.o. budeme rádi využívat na mytí oken i nadále.
8 x komentováno u “Našli jsme si odborníky na mytí oken a čištění žaluzií

 1. Míša Lopenská napsal:

  Nechala jsem si vyčistit touto firmou látkové markýzy, které byly opravdu ošklivě špinavé a několik firem mi řeklo, že už vyčistit nepůjdou. Pro tuto firmu to ale problém nebyl a celé markýzy vyčistili kotoučovým strojem. Trvalo to déle, než jsem si představovala, ale výsledek byl úžasný. A Servis má v nabídce také impregnaci markýz a tu ráda doporučím, protože opravdu dokáže ochránit před městským prachem, který usedá na markýzy rychle.

  • Ondřej Vinkler napsal:

   Dobrý den, paní Lopenská,
   jsme rádi, že jsme Vás nezklamali a že jste s námi byla spokojená.

   S pozdravem,
   Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

   • Stanislava Pokorná napsal:

    Dobrý den, jak prosím funguje nano impregnace na okna? Díky

    • Ondřej Vinkler napsal:

     Dobrý den paní Pokorná,
     nanoimpregnace oken funguje na principu „lotosového květu“. Jakmile se na takto chráněné okno dostane voda nebo nečistota, vše se začne shlukovat do malých kuliček, které se z okna odvalí pryč, jakmile zaprší nebo zafouká. Nic na okně neulpí. Díky tomu zůstanou okna nadále čistá a v podstatě bezúdržbová.

     S pozdravem,
     Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 2. Lucia Hubertová napsal:

  Firmu A SERVIS LIPKA som spoznala pred rokom pri práci na matkinom dome, kam som ich osobne objednala. Skúsenosti s firmou som nemala žiadne, ale na odporúčanie mojej kamarátky som sa ich rozhodla osloviť s ponukou práce pre moju matku, ktorá už nezvláda upratovanie svojho domu a ja sa z časových dôvodov nestíham starať o dva domy, aj keď by som rada pomohla. Z tohto dôvodu som teda zavolala na firmu a objednala umývanie okien. Objednávka prebehla v poriadku a na centrále boli ochotní dohovoriť všetko v krátkom termíne, čo ma milo prekvapilo. Čakala som oveľa dlhšie objednávacie lehoty, ako je všade zvykom, ale v A SERVIS LIPKA sa nič také nestalo. Druhý deň ráno prišli a začali pracovať. Za pár hodín bolo všetko hotové. Prácu vykonali tak, ako by sa jednalo o ich vlastný dom. Všetko bolo starostlivo urobené a nemusela som ich naháňať, že niečo niekde zle urobili. Moja mama všetko samozrejme pozorne sledovala, takže mi všetky tieto informácie odovzdala sama. Po tejto skúsenosti sme teda firmu požiadali za ¾ roka znova a všetko prebehlo rovnako. Z finančných dôvodov som sa však rozhodla matke priplatiť ďalšiu službu, ktorá mala dlhodobejší účinok. Jednalo sa o nanoimpregnáciu, ako som si neskôr ešte vyčítala. Tá má chrániť sklo pred prachom a ďalšími nečistotami po oveľa dlhšiu dobu. Zatiaľ ju máme na oknách niečo cez rok, ale okná sú stále krásne čisté, takže to za to naozaj stojí. Do budúcnosti sa nám to zatiaľ finančne oplatilo oveľa viac, než keby sme objednávali firmu pravidelne. Preto túto službu a firmu A SERVIS LIPKA odporúčam na umývanie okien Praha. Prácu vykonajú rýchlo, starostlivo a bez starostí.

 3. Denisa Horká napsal:

  Také jsem s touto firmou nějaký ten rok spokojená, nemám jedinou výtku. Umývání oken je docela nebezpečné, když nejste jištění ve výšce, ale tito chlapci mají dobré pomůcky a i techniku, aby práci zvládli rychle a za splnění všech bezpečnostních podmínek. Navíc jejich suché leštění vydrží opravdu dlouho a okna nejsou tak rychle špinavá. Zvláště na jaře, když se vyskytují pyly, tak je složité udržet okna dlouho krásně čistá, ale s touto firmou dlouho čistá vydrží. Ušetří mi to námahu i náklady, které bych za časté mytí oken vynakládala.

 4. Aleš Flesar napsal:

  Mytí oken od A SERVIS LIPKA je výborná služba. Využívám ji již několik let a za celou dobu spolupráce jsem neměl sebemenší problém s touto firmou, naopak mi vždy vyšli vstříc, když jsem potřeboval změnit termín. Vlastně už s nimi kolikrát ani nejsem doma, protože mají naprostou důvěru. Za tu dobu za mnou jezdí neustále ti samí zaměstnanci, takže jsme vlastně už přáteli. Jejich metoda suchého leštění je naprosto úžasná, protože okna vydrží krásně čistá i několik měsíců a nezachycují tak rychle prach. Super firma, rozhodně stojí za to!

 5. Petr L. napsal:

  Než jsem chtěl umýt okna podíval jsem se na správné postupy na internetu, jsem jen muž a tyto práce úplně neovládám s takovou precizností, jako ženy. Když jsem zkusil umýt první okno, tak jsem je měl upatlané a nedokázal jsem jej vyleštit tak, aby bylo krásně čisté a lesklé. Zůstávali mi neustále kruhy při doleštění. Třeba to bylo i tím, že okna v domě jsem nemyl nějaký ten pátek. Po neúspěšném leštění jsem s tím seknul a zavolal jsem si odbornou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., jejíž kontakt jsem si vyhledal na Google. Kvůli tomu, že byli velmi zaneprázdněni jsme odložili mytí oken až na další týden od zavolání. Veškerá jejich činnost byla radost pro oko, takové souznění a perfektně sehraná práce se jen tak nevidí. Kolikrát si říkám, jak své zaměstnance naučit stejnému systému. Nicméně umyli okna a celé jejich okolí, jako rámy a parapety včetně klik na otvírání oken. Rozhodně s touto firmou hodlám spolupracovat i do budoucna. Nejen, že byla jejich práce kvalitně provedená a systém postupu a spolupráce mezi nimi byl promyšlený tak, aby fungoval v co nejkratším čase, ale jejich přístup k zákazníkovi byl velmi milý. Při příští zakázce jsme se už domluvili, že je na bytě nechám sám, protože je nechci zdržovat od rodin ve večerních hodinách a přes den jsem jako podnikatel velmi zaneprázdněný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *