INSPIRACE

Nabídka zábradlí od společnosti ALZABRADLI.CZ

Jedná se o novinku , která všem stavitelům ušetří čas, peníze a nervy. Zábradlí se  vyrábí z oceli což je sice levný materiál, zato se ale prohnete,  když se začnou hromadit účty za dopravu a montáž. Tento druh zábradlí totiž musí být svařovaný na dílně do jednoho kusu, tyto obr kusy se musí přepravit do zinkovny, kterých je v ČR pomálu a následně ze zinkovny na místo montáže, a pokud je montáž v patrech musí se ještě zavolat těžká techniky na jejich usazení.

Sami si jistě  umíte spočítat kolik nákladů je s tímto spojené.

Další možností je nerezové, nebo skleněné zábradlí. Ceny těchto materiálů jsou  3 až 5 krát vyšší než pořizovací cena hliníkového zábradlí, další nevýhoda je že tyto materiály se musí neustále leštit, jelikož stačí dotek a všude jsou mastné otisky prstů

Stavebnicové systémy hliníkového zábradlí ALZABRADLI.CZ kombinují všechny klady pro současné požadavky výroby zábradlí. Pevnost, eleganci, mnoho funkčnost, dlouhou životnost bez potřeby údržby, jednoduchou a rychlou montáž, kterou zvládne i laik.

Materiál, ze kterého se vyrábějí součástky, je z vysoce kvalitních hliníkových příměsí. Za pomocí elektrooxidace se na materiálu vytváří povrch 12-20 mikronů, který chrání před škodlivými vlivy počasí v interiéru i exteriéru. Takto upravený hliník nešpiní, neohmatá se, nepodléhá sluneční erozi, je tepelně stabilní, nerozpíná se, odvádí dokonale teplo (chladí), kapky deště nezanechají stopy. Nemusí se leštit, ani jinak ošetřovat.

Ušlechtilý design nabízí mnoho možností a přizpůsobení zábradlí do každého architektonického projektu.

Cena za 1 běžný metr eloxovaného hliníkového zábradlí je cca. 2300,- včetně DPH 20% což je asi třikrát méně než nerezové a pětkrát méně než skleněné. Mnoho modelů společně s cenovou  nabídkou si pro představu můžete porovnat na stránkách http://www.alzabradli.cz kde takové zábradlí můžete pořídit. Hliníkové zábradlí můžeme  kombinovat se skleněnou výplní, nebo s dřevěným madlem.

www.alzabradli.cz


Související příspěvky

Moderní zábradlí do vašich interiérů

redakce

Jak zvýšit zabezpečení dveří proti vloupání?

redakce

Kde všude jsou třeba čističky odpadních vod?

redakce