Search

Mytí oken a výloh už není žádná věda!

Před dvěma lety jsme si pronajali prostor v centru města, kde jsme si zařizovali obchod s módními doplňky. Byly to dvě větší místnosti se třemi výlohami. Byli jsme nadšení, jelikož jsme konečně našli prostory, které nám do puntíku vyhovovaly a naplnily nám naše představy.

Náš první úkol byl jasný. Museli jsme celou prodejnu pořádně uklidit, umýt, vybavit a připravit tak, aby to nějak vypadalo. Zdál se to jako lehký cíl, nicméně nebyla to zas taková legrace. Tak jsme se do toho s odhodláním pustili a doufali jsme, že vše stihneme do termínu otevření. Vše pomaličku postupovalo a šlo tak, jak jsme si představovali. Tři dny před otevřením jsme už měli skoro vše hotové. Jediné, co nám zbývalo bylo doladit pár detailů na prodejně a pak „jen“ výlohy.

Ano, „jen“, to jsme si mysleli, nicméně, když jsme se pustili do mytí a leštění výloh, zjistili jsme, že na to asi nebudeme stačit.. Neustále jsme na nich měli šmouhy a skvrny, i přesto, že jsme použili sebelepší leštící přípravek. Po asi čtvrtém pokusu jsme to vzdali a sedli za počítač, kde jsme začali hledat úklidovou firmu, která by nám s tím pomohla a hlavně, která by nám to udělala do dvou dnů.

Po chvilce brouzdání na internetu jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která měla spoustu kladných recenzí a ohlasů, tak jsme je ihned zkontaktovali. Zvedla nám to velmi příjemná slečna, které jsme popsali náš problém. Ihned nám ochotně navrhla termín na druhý den, udělala cenovou nabídku a popsala nám, jak to bude probíhat.

Byli jsme nadšeni a mile překvapeni. Další den přijeli zaměstnanci této firmy přesně ve smluvený termín a ihned se pustili do práce. Nevěřili jsme vlastním očím, jak rychle jim to jde a jak kvalitní práci odvádí. Výlohy krásně umyli, setřeli a nakonec je vyleštili bez jakýkoliv leštících přípravků, ovšem pouze s pomocí bavlněné pleny. No byla to prostě paráda. Výlohy byly krásně čisté a leskly se jako nové.

Jsme rádi, že jsme mohli a stále spolupracujeme s firmou A SERVIS LIPKA, která nám doteď zajišťuje pravidelné servisní cykly mytí výloh. Za nás jedno velké doporučení.

Děti a koberce jdou dohromady, pokud si je necháte vydezinfikovat a vyčistit od firmy

Jsem ředitelkou v mateřské školce, kde máme všude koberce, což naše uklízečky dříve proklínaly téměř každý den. Ne že bych jim to měla za zlé. Čistit je po desítkách malých dětí je spíše otročina než práce. Koberec vyčistíte a za tři dny to nejde poznat. Zvlášť, když jim každou chvíli spadne svačina a nebo vylijí na zem kelímek ze špinavou vodou, když malují vodovými barvami.

02 Koberce 186

Nakupovali jsme i velmi drahé čistící prostředky, ale ani ty nedokázaly špínu z koberců odstranit. Dlouho jsem nevěděla co s tím, protože úklid považuji za jednu z nejdůležitějších vizitek pracoviště, především u takových, kde se vyskytují malé děti. Nakonec jsem se rozhodla místo nakupování drahých čistících prostředků najmout úklidovou firmu.

Sedla jsem si proto k počítači a začala s hledáním. Asi po hodině čtení všech možných recenzí jsem objevila firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. Měla samé kladné ohlasy, a tak jsem jim zavolala. Komunikace s nimi byla rychlá a neměli problém přijít i v pozdějších hodinách, protože bylo třeba, aby všechny děti byly ze školky pryč.

A jejich výkon jsem neocenila nejen já, ale hlavně náš úklidový personál. Koberce vypadaly jako nové. Dokonce zmizely i ty fleky, o kterých jsme si mysleli, že nikdy nepůjdou dolů. Dalším velkým pozitivem pro nás bylo, že použili takové speciální prostředky, po nichž se nově vzniklá špína už v koberci tolik neusazovala. Následné čištění koberců bylo pro uklízečky mnohem méně náročné. Přesto si vždy minimálně jednou za rok necháme koberce od nich vyčistit. Spokojenost tak zajistím nejen sobě, ale i svým zaměstnancům.

 
3 x komentováno u “Mytí oken a výloh už není žádná věda!

 1. Dana Čístková napsal:

  Dobrý den,

  ráda bych věděla, proč k leštění skleněných ploch nepoužíváte leštidla, ale jen suchou bavlněnou plenu. Já totiž leštidla používám při každém mytí oken.

 2. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den paní Pávková,

  naše firma A Servis Lipka extrakční metodou v žádném případě koberce nečistí. Tato metoda je totiž velice neúčinná a může koberec i zničit. Koberce čistíme strojovou metodou, která koberec vyčistí do hloubky a nezanechává na koberci žádné fleky.

 3. Drahomíra Pávková napsal:

  Dobrý den,

  jakou metodou čistí vaše firma koberce? Extrakční metodou?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *