INSPIRACE

Mytí auta pod kontrolou.

Někdo si auto vypiplává, někdo naopak místo pod spolujezdcem využívá místo odpadkového koše.Ať už patříte k první nebo druhé skupině lidí, určitě máte ke svému autu velmi osobní vztah. Jsou našimi věrnými společníky při všech cestách, a tak o ně s láskou pečujeme, čistíme je, přezouváme, pořizujeme  lepší vybavení. Stavíme garáže, abychom je chránili a jednou za čas se vrhneme na generální úklid jejich zevnějšku i vnitřku. A tak přichází chvíle, kdy potřebujeme mít jejich údržbu pod kontrolou.

Ruční mytí je dost náročné, a tak většina z nás jezdí do myčky, aby svého miláčka pořádně vyčistila. Jestli vás nebaví neustálé cesty do myčky, kde navíc máte pocit, že doma ještě budete muset některá místa přece jen umýt ručně, nebo zkrátka nechcete takovými výlety ztrácet čas a peníze, můžete vzít mytí auta do vlastních rukou.

 S vysokotlakým čističem (tlakovou myčkou) Kärcher K 5 Premium Full Control Plus si můžete auto umýt kdykoli a zvládnete to sami. Navíc se o něj nemusíte bát, protože si sami nastavíte dostatečně jemný paprsek vody. Jednoduše můžete přepínat mezi mycími režimy tak, že na pistoli stisknete vybranou položku, a rovnou kontrolujete sílu na displeji. Typ paprsku pohodlně nastavíte pootočením na pracovním nástavci 3-1 Multi Jet a pak jen regulujete tlačítky +/- . Tak nemusíte vyměňovat pracovní nástavec ani při přechodu z vysokotlaku na stupeň čisticího prostředku. Takto umyjete auto mnohem pohodlněji a rychleji. Buďte pánem situace a mějte mytí pod kontrolou.

Auto však není jedinou oblíbenou věcí, kterou je obtížné vyčistit. Když rádi jezdíte s přáteli či rodinou na výlety na kole, víte, jak kola po návratu vypadají. Zabahněná a zablácená tak, že vás s nimi manželky nechtějí pustit ani do garáže. A to není vše. Jestliže máte dům, pak víte, o čem mluvím. Okolo domu je pořád co uklízet. I v takových případech se tlaková myčka Kärcher hodí. Možná si úklid okolo domu zamilujete stejně jako já. Baví mě každý nepořádek na terase či domě jednoduše spláchnout.

https://www.youtube.com/watch?v=OTT95ccT9A4

Tlaková myčka Kärcher K 5 Premium Full Control Plus je vhodná i pro častější používání na zvlášť úporné nečistoty. Snadno s ní vyčistíte chodníček okolo domu, dokážete se zbavit mechu a plevele v prasklinách nebo mezi jednotlivými spoji v chodnících a cestičkách. Snadno s ní vyčistíte i zašlou špínu zahradního nábytku.

S tlakovými myčkami Kärcher máte své auto, kolo, dům a vše kolem plně pod svou kontrolou.

Více na www.karcher.cz a www.svetcisteni.cz

Související příspěvky

7 rad pro dokonalou proměnu vaší koupelny

redakce

Pořiďte si praktické přenosné party stany

redakce

5 tipů na dokonalou zahradní párty

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.