INSPIRACE

Můžete ušetřit desetitisíce!

lavé vytápěni infrapanely Wellina představuje využití nejůčinnějších principů předáváni tepla do prostoru, dokonalé technické řešeni a nejširší nabídku designového provedení na trhu. Infrapanely Wellina jsou vhodné zejména jako hlavní topný systém nejen pro novostavby RD, ale své výhody uplatní i jako doplňkové řešení vytápěni.

 

PRINCIP SÁLAVÉHO VYTÁPĚNÍ

Sálavé vytápěni funguje na stejném prinicpu jako léty prověřená kachlová kamna, obecně uváděná jako nejúčinnějši topný systém svého druhu. Tento post si ziskala zejména diky převažujici tepelné salavě složce oproti konvekční. Sálavé teplo totiž neohřivá přímo vzduch jako běžné radiatory, ale primárně stěny, strop i podlahu na teplotu o cca 1 – 2° C vyšši než je teplota vzduchu. Vzduch se poté ohřivá až sekundárně od těchto povrchů. Výhodou je rovnoměrné prohřáti celé místnosti, dokonalá tepelná pohoda i při nižších teplotách vzduchu v místnosti a také permanentní vysoušení zdiva, zlepšujicí tepelně-izolačni vlastnosti.

 

     

DOVOZCE A PRODEJCE PRO ČR A SR

USby s.r.o., Na Svěcence 2494/2a,
193 00 Praha 9-Horni Počernice.
www.usby.cz, E: info@usby.cz,
Tel.: +420 608 366 737, +420 608 366 736

POKUD ZVAŽUJETE JAKÝ DRUH VYTÁPĚNÍ V DNEŠNÍ DOBĚ JE NEJVÝHODNĚJŠÍ Z HLEDISKA PROVOZNÍCH A POŘIZOVACÍCH NÁKLADŮ A KTERÉ SPLNÍ VAŠE NÁROČNÉ POŽADAVKY NA SNADNOU A PŘESNOU REGULACI, BEZHLUČNÝ A BEZPORUCHOVÝ PROVOZ S NULOVÝMI NÁKLADY NA REVIZE, OPRAVY A ÚDRŽBU A KTERÉ BUDE NAVÍC PŘÍJEMNĚ HŘÁT A DOKONALE SPLYNE S INTERIÉREM, PAK JE PŘÍMO PRO VÁS IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ POUŽITÍ INFRAPANELŮ WELLINA.

POŘIZOVACÍ A PROVOZNÍ NÁKLADY

– NÁVRATNOST INVESTICE JIŽ ZA 5 LET!

Změnou principu topení z konvekčního na sálavé, daáe vhodným umístěním v prostoru, zpřesněním regulace a zlepšením tepelné pohody je dokonale využito veškerého tepelného výkonu infrapanelů. Cena pořizení vytápěni infrapanely Wellina je zpravidla nižší, než u plynového vytápěni. Odpadá nutnost budování přípojky, odkouření, instalace radiátorů či podlahových teplovodních rozvodů a technické místnosti. S infrapanely máte nárok na přímotopnou sazbu D45d, kterou mohou využívat i ostatní elektrospotřebiče.

KVALITA JE DŮLEŽITÁ

Infrapanely Wellina si dominantní pozici na trhu získaly svou moderní konstrukcí, použitými materiály a patenovanými vyrobními postupy.
Speciálni karbonové vlákno (1) uložené v akumulačním jádru (2) zajišťuje vysokou účinnost a prakticky nulové hodnoty elektrosmogu podložené certifi katy IGEF. Emailová ocel na povrchu infrapanelů (3) má vysoký podíl sáláni. Hladký povrch umožňuje snadnou údržbu – infrapanely Wellina jsou tak vhodné i pro velmi prašná prostředí. Vyroba infrapanelů je řizená certifi katy ISO 9001 a 14001 a dalši certifikace CE, RW TUV, GS, CSA, IGEF zaručuje kvalitu exportovanou do více jak 30 zemí světa.

Pokud Vás zajímají náklady na pořízení a provoz, kontaktujte společnost Usby s.r.o., dovozce a prodejce infratopení Wellina a nechte si nezávazně a zdarma zpracovat cenovou nabídku na vytápění Vašich prostor.

www.usby.cz

OBCHODNÍ PARTNEŘI

Přibram – Zdabořska 24, Praha 7 – Letohradska 367/5, Tel.: 721 236 158, E-mail: bvtop@usby.cz, www.bvtop.cz
Brno – Udolni 31, Tel.: 725 341 555, E-mail: DanielKlepacek@seznam.cz, www.kafedovany.cz
Zdice u Berouna – Za Litavou 1013, Tel.: 731 406 014, E-mail: jirigottwald@usby.cz, www.infratopeni-gottwald.cz
Loket – T.G. Masaryka 113/61, Tel.: 603 152 582, E-mail: polomis@usby.cz
Česke Budějovice, Tel.: 736 623 456, E-mail: rychnavsky@usby.cz, http://www.biokrby.net

Související příspěvky

Máte připravenou dílnu na zimu?

redakce

Levný kancelářský nábytek pro náročné

redakce

Jak upravovat bazénovou vodu účinně a jednoduše? Využít Tablety 5v1

redakce