Search

Mozaiky od italských výrobců vás uchvátí svou krásou

Mozaiky nejsou jen krásným doplňkem ve wellness centrech a luxusních sídlech, ale i v běžných domácnostech. Budou se skvěle vyjímat v každém interiéru zaměřeném na jakýkoliv styl. Na trhu v současnosti natrefíte na mozaiky z rozmanitých materiálů, které jsou odolné vůči vlhku. Hodí se proto také do koupelen.

 

Bisazzo – světový výrobce mozaiky

Pokud chcete skutečně kvalitní a precizně zpracované mozaiky, vyberte si ty od italského výrobce Bisazza. Ten vám přináší prostřednictvím e-hopů nadčasové skleněné mozaiky pro interiéry a exteriéry. Vykouzlí z každé místnosti reprezentativní prostor a stanou se ozdobou každé koupelny, kuchyně i obývacího pokoje. Mozaiky vznikají ve spolupráci s uznávanými designéry a výsledkem jsou kolekce se světovým věhlasem.

 

Tipy na výrobce luxusní mozaiky

Krásné mozaiky vám přiváží italský výrobce Atlas Concorde v řadách Marvel Stone, Mek, Axi, Kone nebo Dwell. Nesmí chybět v luxusních rezidenčních sídlech ani ve vaší novostavbě nebo rekonstruovaném bytě. S důvěrou se můžete obrátit také na portugalského výrobce mozaiky LOVE, který vás chytí za srdce a probudí ve vás emoce. Za zmínku stojí i italský výrobce Armonie se širokou škálou produktů nebo italský výrobce Trend, jehož mozaiky můžete vidět v hotelích po celém světě.

https://www.keraservis.cz/obklad-mozaika/

 

Mozaika do každé místnosti

Mozaika bez nadsázky oživí každý interiér. Své neodmyslitelné místo měla již ve starověku, kdy se z mozaiky vytvářely výtvarné práce. V současné době má mozaika dekorativní funkci a chrání stěny v zatěžovaných prostorech. Uplatnění nalezla nejen v interiérech domácností, ale i na veřejných koupalištích a v lázních. Mozaiky zakoupíte z mnoha materiálů. Narazit můžete na  keramické mozaiky s glazurou, skleněné, z přírodních kamenů, plastu nebo kovu.

 

Mozaika do malých i velkých koupelen

Mozaiku můžete instalovat nejen na rovné stěny, ale i na oblou sanitární keramiku a oblé rohy. Vynikne v malých a velkých interiérech a výborně se kombinuje s ostatními obklady. A nemusíte zůstávat u podobného typu. Zkuste k sobě sladit různé barvy, vzory a povrchy mozaiky a obkladů. Jestliže instalujete mozaiku do malých koupelen, opticky ji zvětší drobná mozaika doplněná o zrcadla. Ve větší koupelně můžete popustit uzdu své fantazii a zkombinovat odlišné typy mozaiky.

Více informací a inspiraci najdete také na: /www.keraservis.cz/

 

Nastříhejte si pruhy mozaiky podle svého!

Nemusíte lepit kostičku po kostičce jako v dobách minulých. Mozaiky se prodávají jako lepenec na papírové podložce, popřípadě na silikonovém vlákně. Podle potřeby můžete mozaiku na síťovaném pokladu uříznout a aplikovat ji jako dekoraci. Pořídit si můžete různé tvary: kostičky, obdélníčky nebo kosoúhelníky. Pro nalepení mozaiky použijte speciální bílé lepidlo s obsahem cementu, které má prodlouženou dobu otevřeného času. Nezapomeňte připravit rovný podklad a nalepte mozaiku na suchý povrch.

Pokud dáte mozaice šanci ve svém domově, budete překvapeni výsledkem. Mozaika promění všední místnosti v nevšední místa, v kterých budete rádi pobývat!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *