Search

Moderní vychytávky dnešní doby pro domácnost

I pro televizi je v kuchyni místo

Držet krok s dobou, módou a být moderní, dnes neplatí pouze v oblečení, ale stále častěji se to týká i vybavení domácností. Snažíme se najít co je nového, pěkného a praktického pro instalaci a využití v domácnostech. Takovým novým trendem může být například umístění televize v kuchyňské lince.

Spousta lidí je zvyklá na to, že mají televizi v obývacím pokoji na stolku nebo pomocí držáku pro TV pověšenou na zdi, který je spojen s kuchyní. Jsou však i domácnosti, které chtějí mít televizi v kuchyni. Mají ale oddělené místnosti a rádi se podívají na svůj oblíbený seriál, film nebo pořad o vaření. V kuchyni je však většinou problém s tím, že není moc prostoru pro TV a tak se nabízí řešení, instalovat televizi přímo do kuchyňské linky. K tomu nejlépe využijete například výklopný držák, který se hodí do prostoru kuchyně a nezabere tak místo. Vypadá to ke všemu elegantně a prakticky.

Elegantní a praktické nabíjení mobilních telefonů

Mobilní telefony používáme pro denní komunikaci, emaily, zprávy a často taky i jako budík. Mnoho z nás pak mobil nabíjí přes noc na nočním stolku. Další moderní vychytávkou, která tedy může být žádoucí a dá se využít například nejen v ložnici, ale i v pracovně nebo kdekoliv jinde, je bezdrátová nabíječka mobilních telefonů.

Jedná se o praktickou a elegantní podložku, na kterou stačí mobil položit. Není nutné se starat o připojení kabelů, a proto je tento způsob nabíjení velice pohodlný. Jednoduchá a praktická věc, kterou využije skoro každý, kdo si nerad ničí nabíjecí konektor u mobilního telefonu. Bezdrátová nabíječka navíc příjemně zapadne do interiéru a na nočním stolku nezabere moc místa. Nabíjení mobilních telefonů pomocí bezdrátové technologie podporuje stále více výrobců a počet modelů, které bezdrátové nabíjení podporují, přibývá.

Nezamotejte se do kabelů

Pomocí kabelových organizérů je možné USB, sluchátkové, LAN, síťové a další kabely spojit k sobě, aby se chovaly jako celek a nezůstávaly volně roztahané po stole. Řešení je velice elegantní a dokonale zapadne do kanceláře nebo interiéru v domácnosti. Díky kvalitním materiálům je s organizéry jednoduchá a snadná manipulace. Zapojte třeba i fantazii dětí a nechte je si vybrat barevné provedení, které se jim bude nejvíc líbit a budou mít kromě uklizeného stolu od kabelů i radost, že barevné klipy ladí s jejich dětským pokojíčkem. Udělejte si pořádek doma nebo v kanceláři na svém pracovním stole. Budete mít mnohem více místa a ještě to bude vypadat dobře, přehledně a prakticky.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *