INSPIRACE

Moderní metoda zastínění interiéru

Untitled document

Metod a výrobků, které slouží k zastínění interiéru je v dnešní době velké množství. Nové výrobky přibývají téměř každý den. Bohužel ne všechny jsou opravdu kvalitní. Jedním z nejnovějších a zároveň nejkvalitnějších výrobků jsou rolety Twintex.

 

Dokonalé zastínění v luxusním designovém provedení

I přes teprve nedávné uvedení na trh si tato metoda interiérového zastínění již našla mnohé příznivce. To především díky své vysoké funkčnosti a dokonalému designu. Jedná se totiž o velmi originální látkovou roletu. Na této látce se pravidelně střídají plné a transparentní horizontální pruhy. Díky tomu můžete dokonale regulovat přísun slunečního svitu přesně podle vaší potřeby. Díky speciálnímu uchycení látky můžete regulovat příchod světla i při stahování nebo vytahování rolety. Roletu Twintex je možné objednávat ve dvou typech kazet – půlkulaté a čtvercové, aby zvolený design vyhovoval přesně potřebám vašeho interiéru. Twintex se skvěle hodí do moderních interiérů, kterým dodávají elegantní nádech.

 

Všechny typy zastínění na jediném místě

Rolety Twintex si můžete objednat jednoduše od společnosti Bematech. Tato firma nabízí rolety Twintex v mnoha barvách a odstínech. Rolety tak můžete sladit s ostatním vybavením interiéru. Samozřejmostí je také možnost výběru mezi manuálním nebo motorickým ovládáním. Tato společnost se již dlouhodobě zaměřuje na výrobu stínících produktů a proto v jejím sortimentu naleznete opravdu všechny výrobky, které s tímto tématem souvisejí.

Kompletní nabídku rolet Twintex a mnoho dalších výrobků najdete na

www.bematech.cz

Související příspěvky

Recenze elektrických grilů, se kterými si užijete grilování po celý rok

redakce

Stavební pouzdro NORMA – obložená klasika v různých modelech

redakce

Když se sen může stát skutečností

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.