INSPIRACE

Moderní i luxusní noční prádlo od Matějovského

Postel, kvalitní matrace, povlečení… ke spokojenému spánku chybí ještě jedna důležitá věc, a sice příjemné noční prádlo. Vyberte si z nabídky společnosti Matějovský. Kolekce nočního prádla je doslova nabitá příjemnými kousky.

Moderní kolekce pro spokojené spaní

První z nich je Modern Collection, ve které najdete rozličné druhy pyžam vyrobených z kombinace bavlny a 100% přírodního vlákna Modal. Na výběr jsou pyžama s dlouhým nebo krátkým rukávem v kombinaci s dlouhými nebo tříčtvrtečními kalhotami, které jsou skvělé na zimní večery. Pro ty, kterým koluje v žilách horká krev, jsou v  nabídce také pyžama s oblíbenými šortkami, například mladistvé pyžamo Teddy. Komplet tvoří šedý nátělník s potiskem medvídka a šortky.

        

Luxusní kolekce pro vášeň

Matějovský má připravenu také kolekci luxusního nočního prádla. V té na vás čekají noční košilky zajímavých střihů a barevných kombinací. V luxusní kolekci najdete například provokativní noční košilku Linda. Její fialkový průhledný tyl odhalí vaše smyslné křivky a nenechá nikoho chladným. Důmyslně řešený nařasený živůtek navíc svádí k rozvázání stužky, která ho spojuje. Nádherná můžete být také v košilce Nora – tato košilka dokazuje, že bílá barva dokáže ženu proměnit v bohyni. Košilka Nora je ozdobené jemnou černou krajkou na živůtku a lemu košilky a také potiskem ve tvaru srdce. V luxusní kolekci najdete i mnoho dalších zajímavých kousků.

Noční prádlo pro děti a pány

Matějovský samozřejmě nezapomíná ani na spokojený spánek dětí a mužů. Pro děti je připravena kolekce, ve které najdete pyžama s veselými potisky. Na pány potom čeká pohodlné spodní prádlo. Stačí si jen vybrat.

Široký výběr nočního prádla hledejte na www.matejovsky-povleceni.cz.

Související příspěvky

Půjčky na bydlení – buďte chytří!

redakce

Zelené stěny představují originální dekoraci

redakce

Moderní sklolaminátové květináče zapůsobí

redakce