INSPIRACE

Mezonetové a loftové byty – kde je v Praze najdete?

Pravda je, že se požadavky na vzhled bydlení se neustále zvyšují. Stále více lidí si raději připlatí za byt, který bude odpovídat modernímu trendu, než za zatuchlý byteček někde v činžovním domě. Pokud patříte mezi velmi náročné i vy, tento článek vás potěší. Najdete v něm tipy na místa, kde se v současné době dají koupit byty nadstandardního vzhledu.

 

Mezonetové v luxusních lokalitách Prahy

Mezonetové byty jsou nejlepší volbou pro každého, kdo snil o bydlení v rodinném domě, ovšem nechce se vzdát výhod bydlení v bytě. Slovo mezonet je odvozeno z francouzského maisonette a v překladu znamená malý domeček. Úžasné mezonetové byty jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi, které nechtějí být v bytě naskládáni jako v králikárně. Mezonet totiž nabízí dostatek prostoru a soukromí i pro početnější rodiny. V současné době jsou mezonetové byty k dostání v atraktivní lokalitě Praha 5, konkrétně v moderní Rezidenci Anděl. Dalším místem, kde je možné mezonetový byt koupit, je Praha 9 a developerský projekt Dolní Počernice – V Čeňku. Jestliže toužíte po luxusu, zaměřte se na lokalitu Praha 2- Vinohrady. V secesním domě v ulici U Kanálky, je možné koupit úžasný mezonetový byt o velikost 4+kk!

 

Loftové byty jsou určeny pro vyznavače super stylu

Loftové byty se těší velké popularitě, protože nabízejí vzdušnost a maximum prostoru. Extra moderní lofty v Praze nabízí projekt Sacre Coeur 2, který vznikl ve velmi oblíbené Praze 5. Loftové byty jsou situovány v  moderně řešené budově s nadčasovou architekturou a dosahují světové úrovně. Určeny jsou pro ty, kdo chtějí od bydlení více a chtějí si užívat otevřený prostor.

Pokud chcete najít nové moderní bydlení v Praze, neváhejte, protože ty nejlepší byty mizí opravdu rychle.

Ještě jeden tip na závěr – zajímavou nabídku moderních bytů k prodeji nabízí developerský projekt 4Blok.

 

 

Související příspěvky

Zvládne váš kotel další tuhou zimu?

redakce

JAK VYBRAT NÁBYTEK DO DĚTSKÉHO POKOJE

redakce

Kde najít v Olomouci spolehlivého partnera při koupi nebo výstavbě nemovitosti?

redakce