INSPIRACE

Máte rádi svěží nápady a masiv? Obojí najdete na Drevouje.cz

Možná máte také tu zkušenost, že mladí lidé vnáší do našich životů svěží vítr. Poradí nám, co si obléknout, abychom vypadali ve čtyřiceti cool, doporučí skvělé jídlo, jehož název je pro nás „španělská vesnice“. Naučí nás zajímavé znakování i zkraty, udělají rychlý a dokonalý účes za pomoci gumičky nebo vosku na vlasy.

Něco podobného, ale zaměříme se na práci s masivem, můžete očekávat od pana Michala Štěpánka. Tenhle mladý, živý, akční muž plný nápadů, jež žije u Krupky, dělá práci, která ho baví. Miluje les, dřevo, masiv je neodmyslitelná součást jeho života. I proto založil projekt TINY HOUSE, který můžete sledovat na Instagramu. Čeho se týká? Jednoduše si vyrábí svépomocí Tiny House.

Schodiště, podlahy, lavičky i skříňky

Masiv vnímá mnoho z nás jako úžasnou hmotu nabitou pozitivní energií. Doslova z něj sálá, stačí si doma sednout, uvolnit a nacítit. I proto se lidé po návratu do domova, v němž je masiv, cítí velmi rychle lépe, příjemněji, bezpečněji.

Pan Štěpánek na svých webových stránkách Drevouje.cz nabízí k nahlédnutí některé ze svých realizací. Můžete se tak přesvědčit, že svou práci má rád, žijí jí a jeho výrobky jsou osobité, zajímavé, vkusné, dokonale povedené.

Popište co nejvíc, co byste rádi

Kvalitní společnosti se skutečně zajímají o to, co si zákazník přeje. Jde jim o to, aby byli klienty maximálně spokojení. Individuální přístup zajistí ve finále spokojenost na obou stranách – u výrobce i zákazníka. A právě tohle můžete u pana Štěpánka očekávat. Bude chtít poznat vaše přání a potřeby, aby pro vás mohl vyrobit nábytek nebo jiné vybavení přesně vám na míru.

Když je práce zábavou a láskou. To uvidíte, když navštívíte webové stránky Drevouje.cz. S důvěrou se na pana Štěpánka obraťte. Budete jistě spokojeni.

Související příspěvky

Je ratanový nábytek vhodnou volbou i pro menší terasy a balkony? ARTIKA rozhodně ano!

redakce

Hydromasážní vany – nejlevnější způsob zimní relaxace

redakce

Při výběru kuchyně se soustřeďte především na kvalitu

redakce

1 komentář

Terka 29. 9. 2022 at 15:26

Kdybyste někdo věděli o fajn komodě jako se prodává třeba na, ale byla by za nižší cenu z druhé ruky, tak mně dejte vědět. Snažila jsem se něco najít i na internetu, ale já na to hledání prostě moc nejsem. Jsem spíše taková ta holka, která si poradí s telefonem, ale na PC to neumím..

Diskuze je uzavřena.