INSPIRACE

Mastné skvrny nebo červené víno už nemají šanci. Čištění koberců strojovou metodou Brno

Měli jsme doma velkou sešlost, protože jsme slavili křtiny naší dcerky. V naší rodině je to pokaždé velká sláva a vždy se to musí pořádně oslavit. Při hodování se ale stalo několik nehod. Někdo shodil na zem tác s klobásami a talíř s koláčky. Také se na našem koberci objevilo několik skvrn od rozlitého červeného vína.

Další den jsem tedy musela řešit čištění koberce. Bylo mi jasné, že to sama nezvládnu, tak jsem se rozhodla, že vyhledám profesionální pomoc. Na internetu jsem našla spoustu úklidových firem, které se zabývají čištěním koberců. Rozhodně jsem ale nechtěla extrakční nebo parní čištění. Nakonec jsem se rozhodla pro strojové čištění koberců od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla podle recenzí hodně spokojených zákazníků a kladných ohlasů.

Zavolala jsem na centrálu firmy a domluvila jsem si termín čištění. V dohodnutý den a čas přijeli pracovníci firmy a nejprve si prohlédli celý koberec a míru jeho znečištění, aby věděli, kolik mají namíchat chemie. Poté chemii nanesli přímo na skvrny a posléze i na zbytek koberce. Působí dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu, ničí bakterie, roztoče a alergeny. To je super, obzvlášť když máte doma malé děti a zvířata.

Pracovníci A SERVISU kartáčovali koberec velkým kotoučovým strojem. Za tímto strojem vznikala na koberci pěna s vykartáčovanou špínou. Nejdříve kartáčovali místa, na kterých byly skvrny po oslavě a pak čistili celou plochu koberce. Pracovali rychle, ale opravdu poctivě. Po kartáčování zapnuli speciální vysavač, kterým vysáli všechnu pěnu a vlhkost z koberce.

Díky čištění strojovou metodou zmizely všechny skvrny a nečistoty. Koberec byl krásně vyčištěný a nevznikaly na něm žádné mapy, jako třeba po extrakčním čištění. Nedalo mi to a musela jsem si na koberec hned sáhnout. Byl téměř suchý, krásně nadýchaný a barva jenom zářila.

Musím pochválit pracovníky firmy za to, že odvedli tak perfektní práci. Můj koberec vypadá jako nový. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS moc a moc poděkovat a její služby ráda doporučím dál.

Mytí oken, čištění fasád a výškové práce v Brně

Profesionální úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí kvalitní servisní mytí oken v Brně. Vaše okna zbaví nečistot jak běžných, které jdou bez jakýchkoliv problémů umýt, tak i nečistot zatvrdlých (silikony, zbytky reklam, akční bannery). Její tým je důkladně proškolený, takže se nemusíte obávat, že by vaše okna nějak poškodil. K odstraňování zatvrdlých nečistot používají pracovníci A SERVISU speciální korundové žiletky. Tyto žiletky mají 10 cm širokou plochu. S jejich pomocí ale nelze sundávat reklamu ze zatmavených skel, pokud na tyto okna byla použita zatmavovací folie. V takovém případě by došlo k jejímu poškození.

14335092 - cleaning window glass
14335092 – cleaning window glass

A SERVIS zpravidla zajišťuje buď jednorázové, ale i servisní mytí oken. Zákazník si může nastavit intervaly mytí. Nejčastější cykly jsou: 1×7, 1×14, 1×30, 1×60, 1×190 dní. V mnoha případech se okna nachází také ve výškách. Tato firma je vybavena vysokozdvižnou, speleologickou a horolezeckou technikou a její zaměstnanci jsou k používání této techniky důkladně proškoleni. A to jak o jejím použití, tak i o bezpečnosti. Pracovníci provádí výškové mytí, čištění, nanoimpregnaci a odmaštění fasád, skleníků, zimních zahrad, prosklených střech, stříšek, skleněných tubusů zdviží, výtahů, prosklených lodžií, balkonů, prosklených průčelí, skleněných fasád výškových budov, směrových tabulí, světelných reklam, bannerů nebo pylonů.

Firma A SERVIS zajistí také výškové čištění a impregnaci zdí, stěn, sendvičových nebo kazetových opláštění a plášťů budov, hal, obchodních, výrobních, logistických a skladovacích center, logistických hal, objektů, výrobních podniků, továren, průmyslových zón. Ve výškách její pracovníci čistí rozvody, vzduchotechniku, klimatizace, nosníky, sloupy, příhradové nosníky, stěny nebo stropy nad výrobní, skladovací a prodejní plochou ve skladovacích, výrobních a obchodních halách či budovách.

 

Související příspěvky

Jak doladit interiér vhodnou podlahou

redakce

Zařiďte si kancelář dle aktuálních trendů

redakce

Evropa zařazuje vyšší rychlost v přechodu k obnovitelným zdrojům, co to znamená pro tuzemské domácnosti a podniky?

redakce

3 x komentováno

Slavomír Kozák 12. 8. 2016 at 7:41

Zdravím,

je možné navázat s Vaší firmou dlouhodobou spolupráci na čištění koberců? Děkuji za odpověď.

Odpověď
Barbora Lelková 1. 9. 2016 at 7:46

Dobrý den pane Kozáku,

navázání dlouhodobé spolupráce s naší firmou je možné.

Přeji hezký den.

Odpověď
Sára Nová 1. 11. 2016 at 9:02

Dobrý den,

je možné domluvit si mycí cykly také na mytí oken v mé domácnosti?

Odpověď

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.