Search

Masivní nábytek je ideální variantou do dětských pokojů

Pokud se rozhodujete, jakým nábytkem vybavit dětské pokoje, měli byste klást důraz především na bezpečnost, odolnost nábytku a na jeho krásu. pouze nábytek s těmito parametry dokáže být v dětském pokoji opravdu užitečný. Jen málokterý materiál dokáže všechny podmínky opravdu splnit. Ovšem nábytek z masivu to zvládne hravě.

 

Odolnost, krása a bezpečí! Proč tyto vlastnosti?

Začneme odolností. Dětský pokoj je místem pro hry odpočinek a zábavu. Nábytek do dětského pokoje musí být tedy dostatečně odolný, aby dokázal dlouhodobě odolávat nárazům a nemusel se měnit již po jedné sezóně. I když dětem budete říkat, aby se k nábytku chovali ohleduplně, sami víte jak to dopadá. S odolností nábytku je spojená také bezpečnost. Pokud se nábytek rychle poškozuje, je náchylný k poruchám a tím pádem také ke zranění. Stačí, aby se z nábytku odštípl malý kousek materiálu a nebude tak stabilní ani bezpečný pro děti. A nesmíme zapomínat ani na krásu. Dětský pokoj je pro naše děti útočištěm a místem, které je pouze jejich. Měli bychom tedy docílit toho, aby byl i nábytek v pokoji stylový a hezký. To vše nábytek z masivu splňuje do posledního detailu.

 

Nevíte jaký nábytek volit? Nechte si poradit!

Vybavit správně dětský pokoj není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Nejvyužívanějšími druhy nábytku do dětských pokojů jsou samozřejmě postele, skříně, pracovní stůl z masivu, vhodné osvětlení celého pokoje nebo stoly na hraní. Ale v dětském pokoji by neměly chybět ani dekorace a doplňky. Správný návrh tedy není jednoduchý a vůbec není ostuda, když se v takovém případě obrátíte na odborníky. Se zařizováním vám může pomoci například společnost AV Interiéry. Ta se specializuje na prodej a nábytku z masivu a návrhy jednotlivých místností přesně podle vašich potřeb. V této oblasti má společnost již velké množství zkušeností a můžete zde najít opravdu nepřeberné množství nábytku z masivu.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.avinteriery.cz.

 

 
3 x komentováno u “Masivní nábytek je ideální variantou do dětských pokojů

  1. JohankaDl napsal:

    Setkala jsem se s velkým množstvím nábytku do dětského pokoje, nakonec jsem došla k tomu, že asi nejlepší nábytek mají tady http://www.ondalek.cz/nabytek/detske-pokoje

  2. Souhlasím s názorem, my jsme pro děti také volili masivní nábytek. Vybírali jsme postele, skříně, pracovní stoly a regály u mirka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *