INSPIRACE

Luxusní tapety s nádechem asijské exotiky dodají interiéru atmosféru

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud hledáte zajímavý a netradiční prvek, do vaší domácnosti, máte nyní vyhráno. Na český trh se totiž konečně dostaly luxusní tapety s nádechem asijské exotiky, které stojí za pozornost!


Asie jako symbol luxusu zapůsobí

Asie je od Evropy hodně vzdálená, a právě proto jsou asijské vzory a výrobky pro nás Evropany známkou luxusu a moderního stylu. Orientální vzory totiž vyvolají jakési tajemno a současně vytváří nezaměnitelnou atmosféru. Nyní ji můžete doma mít i vy. Na trhu jsou velmi zajímavé tapety –Asijský kanafas.

  

Impozantní hra světel zaujme

Asijský kanafas je jedinečná textilní tapeta, která je zhotovena z moderních materiálů speciální metodou asijského uměleckého tkaní. Asijský kanafas je znám především impozantní hrou světel. Do asijských tapet jsou totiž vetkána velmi jemná kovová vlákna, která v závislosti na úhlu pohledu a zdroji světla působivě reflektují světlo. Tapety se tak stávají krásným doplňkem interiéru, který je každou chvilku o malinko jiný.

 

Hodí se všude

Asijský kanafas se hodí do všech moderních interiérů. Exotickými tapetami můžete například vyzdobit obývací pokoj, jehož se stanou zajímavou dominantou. Hodí se ale například i do ložnice, kde navozují atmosféru klidu a pohody.

Asijský kanafas stojí za vaši pozornost. Více informací najdete na www.architects-paper.cz.

Související příspěvky

Jak na mech, lišejník a plevel na cestičkách okolo domu?

redakce

Kuchyně spojená s jídelnou a obývacím pokojem vytvořená známou designérkou

redakce

Nová rustikální kolekce Kährs Da Capo – dřevěné podlahy, které stárnou s noblesou

redakce

1 komentář

Slavka Egger 1. 7. 2016 at 23:45

Dobry den, mela bych zajem o tapety Asijsky kanafas. Muzete mi poslat blizsi info. Dekuji Slavka Egger

Diskuze je uzavřena.