INSPIRACE

Luxusní kuchyně LUNA nezatíží naši kapsu

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytu či si ho nově zařizujete? Základem každého bytu je bezesporu kuchyně, která by měla být zařízena prakticky, aby se nám v ní co nejlépe vařilo, vkusně, aby se nám v ní líbilo a příprava pokrmů byla spíš zábava než povinností.

 

Zakázková nebo modulová?

Kuchyň si můžeme nechat vyrobit přímo na zakázku, tak jak nám to bude nejlépe vyhovovat, ale musíme počítat s tím, že to bude finančně náročné. Každý originál se draze platí! Nebo máme možnost si pořídit sektorovou kuchyni, kterých je na našem trhu široká škála od klasických po zcela moderní a designové. Vybere si opravdu každý a cena těchto kuchyní je přijatelná opravdu pro každého.

 

Co to je sektorová kuchyně?

Základem takové kuchyně jsou modulové skříňky, které je možné spolu libovolně kombinovat, dle našich potřeb, prostorových možností či vkusu. V dnešní době patří mezi nejoblíbenější kuchyně a jejich výběr je opravdu široký. Široká škála typů, barev a rozměrů. Můžeme si vybrat klasické, rustikální či moderní kuchyně.

 

Luxusní kuchyně LUNA nezatíží naši kapsu

 

Představujeme Vám sektorovou kuchyni LUNA, která patří mezi luxusní kuchyně z naší nabídky. Jedná se o rozsáhlou řadu, která svou variabilností a funkčností uspokojí i náročného zákazníka. V této řadě najdete moduly, neboli jednotlivé skříňky, které si poskládáte sami tak, jak Vám se to bude nejvíce líbit a hodit a tak vytvoříte originální celek, kuchyňskou linku svých snů.

 

Rozsáhlá řada, která uspokojí i náročného zákazníka

Skříňky jsou vyrobeny z kvalitní laminované DTD tloušťky 16 mm v moderním barevném provedení – kombinace barev dub sonoma (strukturovaný dub) s barvou šampaň. Korpusy skříněk jsou v barvě dub sonoma, horní skříňky jsou vždy v LAKU v barvě šampaň ve vysokém lesku a spodní skříňky jsou buď dubové nebo kombinované.

Horní skříňky kuchyně LUNA můžete mít klasické jednodveřové, dvoudveřové nebo moderní výklopné. Součástí výklopných skříněk jsou plynové písty, které ulehčují otevírání skříněk. Horní skříňky můžete mít s dvířky plnými nebo prosklenými, kde prosklené skříňky jsou opatřeny mléčným sklem tl.4 mm.

Spodní skříňky máte na výběr jako jednodveřové, dvoudveřové nebo zásuvkové. Spodní rohovou skříňku můžete mít vybavenou otočným kovovým košem a věci budete mít dobře přístupné pouze otočením.

Tato kolekce nabízí i vysoké skříně na vestavnou lednici, potraviny či pro vestavnou troubu, která je navíc vybavena praktickým nerezovým košem. Úchyty jsou dvoubodové kovové v barvě aluminium.


 

 

 

Díky široké škále typů skříněk si můžete sestavit opravdu krásnou moderní kuchyni v jemných barvách.


Související příspěvky

Vaše venkovní wellness – užívejte si bez kompromisů!

redakce

S rájem svítidel se již nebudete bát tmy

redakce

Je na úklid kanceláří lepší najmout uklízečku nebo zvolit profesionální firmu?

redakce