INSPIRACE

Levné bydlení v atraktivní pražské novostavbě? Rezidence Letokruhy je tou správnou volbou!

Poptávka po bydlení v novostavbách v hlavním městě se neustále zvyšuje. Zájem je nejen u zákazníků mimo Prahu, ale i u těch, kteří již v Praze bydlí a ze starých paneláků se chtějí přestěhovat do moderního a komfortního bydlení. Přesně tyto podmínky splňuje také Rezidence Letokruhy, která nově vzniká na Praze 11 Roztyly.

 

Správně zvolená lokalita je základem spokojeného bydlení

Volba lokality je při výběru nového bydlení v Praze před samotným výběrem bytu velmi důležitá. Musí být totiž dostatečně komfortní pro bydlení a musí splňovat mnoho podmínek. V současnosti je zvýšená poptávka po bydlení v klidnějších lokalitách. Ty ovšem musí splňovat veškeré prvky občanské vybavenosti a být dobře a rychle dostupné do centra. Rezidence Letokruhy je v tomto ohledu správnou volbou. V přímé blízkosti této novostavby je všudypřítomná zeleň, cyklostezky a Krčský les. Blízká a snadno dostupná nákupní centra se postarají o to, aby vám k maximální spokojenosti nic nechybělo. Více informací o lokalitě Praha 11 se dozvíte zde.

 

Vytvořit si můžete bydlení podle vlastních představ

Rezidence Letokruhy není vhodná pro bydlení jen díky vhodné lokalitě, ale také z mnoha dalších hledisek. Ke spokojenému bydlení totiž patří i správné vybavení a velikost bytu. Nabídku pro byty Letokruhy tvoří desítky bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk. Plocha těchto bytů začíná na 37m2 a největší byty dosahují plochy 102m2. Při zařizování a dispozicích jednotlivých bytů bylo dbáno na maximální využití volných prostor. Přesně tak, jak udávají moderní trendy v architektuře. Tím ovšem výhody nekončí. Hlavním projektantem svého bydlení se můžete stát vy. Každý prostor v každé místnosti může být navržen a vytvořen tak, jak si budete přát. Výsledkem je dokonalé bydlení, přesně podle vašich představ.

 

Kompletní informace získáte na www.online-reality.cz.

 

Související příspěvky

Zahradní houpací křesla i sítě vám poskytnou pohodlí i možnost relaxace

redakce

Víme, jak na bezchybné lepení tapet

redakce

Kde najít stín na otevřené zahradě?

redakce