INSPIRACE

Laurens již brzy otevře brány nového radiátorového studia!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Společnost Laurens, která se specilizuje na nabídku designových a zároveň technicky inovativních radiátorů, již brzy otevře další radiátorové studio a to na území města Brna! Můžete se těšit na spoustu příjemných věcí…

Nezávazné prohlídky i konzultace

Nové studio v Brně bude určeno pro všechny z vás, kdo chtějí najít funknčí způsob topení pro svou domácnost. V nové prodejně Laurens si budete moci pěkně v pohodně a klidu a za odborné asistence prodejců prohlédnout většinu radiátorů Laurens a vybrat si to správné  řešení pro vás. Cílem nového radiátorového studia bude usnadnit výběr radiátorů a současně poskytnout i rady z oblasti interiérového designu se zaměřením na vytápění. To vše samozřejmě zdarma a dokonce bez jakýchkoliv závazků, v příjemném prostředí a samozřejmě i s občerstvením!

Široký výběr modelů

Designové radiátory od Lurens představují super způsob, jak v domácnostech ale i jiných prostorách topit a navíc vyplňovat prostory určené pro radiátory pěkným designovým prvkem, za který se nemusíte stydět. Laurens to dobře ví, a právě proto v jejich nabídce najdete širokou škálu různě dekorovaných radiátorů i otopných těles. Najdete u nich designové bytové radiátory, litinové radiátory v retro stylu, ocelové radiátory z vinutých trubek, ocelové článkové radiátory, praktické koupelnové radiátory a řadu dalších. Záleží je na vás, které si vyberte.

Nové studio bude sídlit na adrese – Bubeníčkova 562/16, 615 00 Brno-Židenice. Přímo naproti radiátorového studia je podél silnice dobré parkování (popř. lze využít parkoviště u Kauflandu či parkování v přilehlých vedlejších ulicích Václavkova -> Myslbekova -> Gebauerova vše v dosahu max. 300m od prodejny).  Zastávka hromadné dopravy Kuldova (tram. č. 2,3) je pouhých 200m od prodejny.

Mapu studia naleznete na mapách Google

Související příspěvky

Vyberte si tu nejlepší lokalitu ke svému bydlení

redakce

Projekt, který umožňuje recyklaci polystyrenu, navržen na prestižní cenu

redakce

Sprchový kout nebo box?

redakce