Search

Kvalitní sedačku nestačí koupit, ale je třeba jí najít na správném místě

Před vlastním nákupem kvalitní sedačky je se třeba zaměřit pouze na důležité body. Nic proti tradiční nabídce obchodních řetězců, ale pokud chcete do svého interiéru vpustit nábytek s nezaměnitelnou atmosférou, máte dvě možnosti. Jedna z nich se ukrývá v hledání značkových showroomů, druhá se pak točí kolem internetové nabídky.

Pokud zrovna nedisponujete potřebným časem k podrobnému prohledání současné nabídky nábytkářského průmyslu, nechte se inspirovat naším hledáním. Hlavním cílem záměru bylo najít pohovku, která by splňovala vysoké estetické i funkční nároky. Chtěli jsme si na nábytek sáhnout a seznámit se s materiálem na vlastní kůži, vyzkoušet si komfort posedu, nechat si předvést všechny funkce, výhody a zjistit, jak je ve skutečnosti pohodlná.

Lidé chtějí kvalitně sedět, nikoliv se povalovat

Praha se stává hřištěm, kde je největší výběr showroomů luxusních značek, neměl by tedy být problém objevit rychlou odpověď na naše otázky ohledně výběru té nejlepší sedačky. Prošli jsme skutečně všechny, ale výsledek se nesetkal s předpokládaným úspěchem. Nablýskané expozice nabízely výprodejové kusy. Nabídka objednání novějších modelů přímo z katalogů tento problém prostě nevyváží. Pohovku v ceně auta střední třídy je prostě nutné vyzkoušet osobně, virtuální pohled je nedostačující a katalogový obrázek nic nenapoví. Přesto nebyla cesta zbytečná. Ujasnili jsme si, že sousední německé pohovky jsou v drtivé většině případů mnohem tvrdší a dobré služby v ceně se hledají opravdu těžko. V současnosti Češi dávají přednost pohodlnému posezení před populárním „válením“. Doba se mění a společně s ní i potřeby koncového zákazníka. Z pohledu designového propracování pak jednoznačně vyhráli mistři z Itálie.

Hlavní město láká pestrou nabídkou

V centrech hlavních měst se vždy nachází hned několik značkových obchodů renomovaných nábytkářských firem a prodejců s nadstandardním puncem kvality. Natuzzi Italia se pak z našeho pohledu stává nejzajímavější volbou současnosti. Za branami této prodejny se objevíte v úplně jiném světě, jelikož všechny novinky jsou k dispozici přímo na místě, včetně všech nabízených variant volitelných materiálů. Klient si nemůže přát více a italskoá prodejna se díky této výhodě dostává o několik kroků napřed před svou konkurenci. Společnost tak nabízí důležité srovnání kůže a látky přímo na místě. Vyzkoušíte si, jestli je příjemná na dotek a jakým způsobem ovlivňuje vaše zacílení.

Natuzzi Italia nábytek podle vašeho gusta

V Natuzzi Italia nás dokázali přesvědčit o své jedinečnosti nejen rozsáhlou nabídkou, ale i přijatelnou cenou. Vybrali jsme pro vás zlatý střed. Showroomy Natuzzi Italia dbají především na vizuální podtext, který je ve všech případech téměř identický. Dalším důležitým atributem je to, že si můžete pořídit sedačk a další nábytek jako je postel, křesla, stolky a všechno ostatní vybavení v jednotném, dokonale sladěném a funkčním stylu. Díky tomu se může stát profesionálním bytovým návrhářem úplně každý. Pochybení zde není možné, přinejmenším se snižuje riziko špatného sladění s ostatním nábytkem. Přece nebudete k sedačce hledat komody u jiného prodejce, když se ve stejném stylu nacházejí pod jednou střechou

Kvalitní sedačka Herman, představme si jí

Mezi sedačkami rozhoduje především vkus a potřeba kupujícího. Sedačka HERMAN se pro nás stala jasným favoritem.

HERMAN sedačka – naše nekompromisní favoritka zaujala ihned na první pohled estetickými „křídly“, jež po celé délce podpírají zadní a boční části sedačky. Její nekonvenční a netradiční vzhled nás oslovil hned při vstupu do prodejny. Podpěrná „křídla“ jí dodávala nezaměnitelnou atmosféru. Ve své podstatě si této sedačky nelze nevšimnout a každého návštěvníka svede k pohledu. K jejím dalším bonusům patří zařazení do jednoho z mnoha stylů s dalším nábytkem, čímž je tvořen celistvý a jednotný look.

Seznamte se – robustní pohovka IAGO

Pohovka modelového označení IAGO je další skvělou možností a stává se naším jasným vítězem v kategorii funkčního nábytku. Robustní pohovka s možností polohování proměňuje sezení v mimořádně pohodlný zážitek, který už nevyměníte. Evokovala v nás představu příjemné a útulné klubové místnosti s hořícím krbem a sklenkou lahodného vína.

Za zmínku pak rozhodně stojí zcela netradiční potahový materiál Manopesca, s nímž jsme se jinde nesetkali. Tváří se jako dokonale kvalitní broušená kůže, při tom se jedná o zcela běžnou látku, která je svým charakterem podobná neoprénu. Podobnost naleznete nejen ve vizualizaci s tímto materiálem, ale i ve vlastnostech tohoto materiálu

Ke všemu nám byla představena světlá verze pohovky a její schopnost se vypořádat se špínou. Jednoduše jí setřete a je pryč. Každý, kdo se bojí světlého materiálu, se díky této pohovce svého strachu a obav zbaví jednou pro vždy.

Vedle obsáhlého sortimentu kůží, které si Natuzzi zpracovává ve vlastních fabrikách, a látek vlněných, lněných i směsových, je Manopesca stylovým obohacením rozsáhlé nabídky, které jinde nenaleznete.

Moderní polohovací sedačky s nadstandardním pojetím

Pro všechny milovníky mechanických funkcí máme skvělou zprávu. Klasické polohování podnožky a zádové opěrky za pomocí jednoho tlačítka je minulostí. Aktuálně si oba segmenty lze nastavit samostatně. U skvělých novinek společnosti Natuzzi Italia si vše navolíte do posledního detailu dle vlastního uvážení, Pohovky se tak stávají skvělou volbou i pro náročnější klientelu. Nechte se inspirovat a vytvořte si celistvý koncept bydlení pod zastřešením vámi zvolené stylizace nábytkového konceptu firmy Natuzzi Italia.

http://www.natuzzi.cz/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *