INSPIRACE

Kvalitní podlahy LINO za velmi příznivé ceny

Untitled document

Rozhodli jste se do své domácnosti na podlahu položit kvalitní podlahovou krytinu? Nevíte, kde sehnat opravdu velký výběr kvalitních podlah z PVC za bezkonkurenční ceny? Stačí jednoduše navštívit stránky fatrafloor.cz a vybrat si z široké nabídky produktů LINO Fatra.

Kvalita od prověřené společnosti

Společnost Fatra je dlouhodobě jedním z nejkvalitnějších výrobců vinylových podlah u nás. Pro své zákazníky nabízí velké množství druhů podlahových krytin do domácností i do komerčních prostor. Využít můžete také jejich nabídku výrobku LINO Fatra. LINO Fatra je vinylová podlahová krytina, která zahrnuje širokou škálu vzorů v provedení homogenním a heterogenním. Homogenní podlahy mají stejnou strukturu v celé šířce výrobku. Naopak heterogenní podlahové krytiny jsou tvořeny ze tří vrstev a síla nášlapné vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Sehnat je můžete v rolích s šířkou 1,5m nebo 2m.

          

Široká možnost využití

Pokud budete chtít srovnávat LINO Fatra s výrobkem ve stejné cenové relaci, který naleznete v hobby marketech, budete vidět rozdíl již na první pohled a dotek. Kvalita výrobků Fatra jednoznačně předčí ostatní výrobky, které najdete v regálech hobby marketů, a to jak v kvalitě použitého materiálu, tak v povrchové úpravě. Díky širokému výběru designů si jistě vyberete podlahovou krytinu, který se bude přesně hodit do vaší domácnosti.

Více informací a kompletní nabídku výrobků LINO Fatra společnosti Fatra naleznete na www.fatrafloor.cz

Související příspěvky

Industriální interiéry jsou hitem posledních několika let

redakce

Vymalujte si vlastní namíchanou barvou z míchacího centra v Malešicích

redakce

Jaké variace dětských postelí je možné vybírat do dětského pokoje?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.