INSPIRACE

Kvalitní lavičky pro města, obce i do památkových objektů

Sháníte posezení do veřejných prostor ve vaší obci? Chcete městský park nebo okolí zámku ozdobit vkusnými lavičkami? Už nemusíte hledat vhodného dodavatele. Podívejte se na nabídku společnosti Zahradní nábytek Siesta Bohemia.

Výběr různých druhů

Společnost Zahradní nábytek Siesta Bohemia pro vás připravila několik druhů lavic a laviček, které jsou určeny právě pro města, obce a také pro památkové objekty. Siesta Bohemia pro vás připravila výběr ze šesti základních druhů laviček. Určitě si vyberete.

 

Kvalitní a vkusná práce

Lavičky pro obce, města a památkové objekty od Siesta Bohemia jsou vyrobeny výhradně z kvalitních materiálů. Sedáky i opěradla jsou vyrobeny z odolného borového dřeva, které výborně odolává rozmarům počasí. Všechny lavičky mají také robustní litinové nohy. Vyráběny jsou ve dvou variantách. Lavičky buď lze a nebo nelze přišroubovat k zemi.

Barevné variace a příznivá cena

Všechny druhy laviček od Siesta Bohemia jsou standardně vyráběny v barevné variantě černo hnědá. Na přání lze ale lavičky dodat i v jiných barevných kombinacích. Jaká je cena laviček?

Nejlevnější model můžete pořídit již za 3950Kč včetně DPH. Dražší variantu potom za 5100 Kč včetně DPH. Nejelegantnější lavičku do parku nebo k hradu či zámku nabízí Siesta Bohemia za 6300Kč včetně DPH.

Dodávka až k vám

Zahradní nábytek Siesta Bohemia chce vyjít svým zákazníkům vstříc. Proto pokud si lavičky objednáte, můžete si lavičky vyzvednout přímo na adrese firmy, ale pokud budete chtít, zboží vám dovezou na adresu, kterou si určíte.

Kompletní nabídku všech laviček si můžete prohlédnout na http://zahradninabytek.siestabohemia.cz .

Související příspěvky

Nechte se inspirovat.

redakce

Jídelna i v malém bytě

redakce

Značka KLUDI znamená více než jen kvalitní armatury

redakce