INSPIRACE

Kvalitex představuje letní přikrývky nejvyšší kvality

Kvalita spánku je rozhodující pro to, jak se budete následující den cítit. Zejména v letním období, kdy je teplota v noci vyšší, je těžké usnout a spát pohodlně bez toho, aniž byste se potili. Kvalitu spánku jde ovlivnit typem přikrývky. Český výrobce ložního textilu – společnost Kvalitex představuje speciální letní přikrývky, které vynikají svými vlastnostmi. Proč vsadit právě na ně?

 

Lehkost a příjemné klima zaručeny

Mezi top výrobky patří Letní přikrývka Luxus plus. Pro výrobu přikrývky bylo použito duté vlákno. Díky tomuto materiálu je přikrývka velmi lehká, takže ji při spaní na těle téměř necítíte. Navíc poskytuje příjemný komfort v podobě ideálního klimatu. Udržuje příjemnou teplotu po celou dobu spaní. Takže nehrozí, že se budete probouzet zpocení. Přikrývku tvoří jedna vrstva termicky pojeného dutého vlákna.

 

Příjemná je i na omak

Výhodou letní přikrývky je i její povrchový materiál. Tvoří ho tkanina (microfibre), která je vyrobena ze 100% polyesteru. Díky ní je přikrývka velmi příjemná na omak. Letní přikrývka je celá prošita panelovým vzorem, který zamezuje tomu, aby se výplň posunovala. Dobře ošetřeny jsou i lemy, které se provádějí na speciálních lemovacích strojích. Výhodou letní přikrývky Luxus plus je i to, že se dá bez problému vyprat v pračce.

 

Speciální přikrývky pro alergiky

V nabídce společnosti najdete kromě přikrývky Luxus plus i letní přikrývku AntiStress, s karbonovými vlákny, která odvádí statickou elektřinu i napětí. Díky tomu je spaní pod přikrývkou maximálně pohodlné. Oba typy přikrývek jsou potom vhodné i pro alergiky!

 

I v prodloužené délce

Společnost Kvalitex dodává letní přikrývky v různých provedeních. Standardně jsou přikrývky vhodné pro rozměr povlečení: 140x200cm a jsou v bílé barvě. Možné je mít i přikrývku v růžové nebo modré barvě. Kvalitex umí vyrobit i letní přikrývky v prodloužené délce o rozměrech 140x220cm.

 

Nabídku najdete na www.kvalitex.cz

 

 

Související příspěvky

Dřevostavitel na veletrhu v Holešovicích nesmí chybět. Přijďte se za námi podívat!

redakce

Vybíráme novou vanu

redakce

Nábytek KLER přináší jedinečnou akci

redakce