INSPIRACE

Kuchyně inspirované stylem našich babiček okouzlí i vás

Kuchyně není jen místem určeným pro přípravu chutných pokrmů, ba naopak! Právě na tomto místě se rodina schází nejčastěji a tráví zde společně volný čas – ať už u večeře či oběda nebo zkrátka jen tak u jednoho stolu, kde si navzájem vypráví své zážitky a dojmy.

Kuchyně by proto měla být nejen dokonale praktická a maximálně funkční, ale i útulná a zařízená tak, abyste se v ní cítili co možná nejpříjemněji. Uvědomte si, že pánem vaší kuchyně jste vy a jedině vy rozhodujete o tom, jak bude vypadat a jaké bude mít funkce. Jestliže nejste spokojeni se stavem vaší stávající kuchyně, pak je ten nejvyšší čas na změnu – a proto vám přinášíme dávku zajímavé inspirace, která vám zaručeně přijde vhod!

Zláká i vás kuchyně ve stylu našich babiček?

Nepatříte mezi příznivce moderních tvarů a materiálů, které se díky svým lesklým povrchům třpytí již na dálku? Pak vás zaručeně okouzlí rustikální kuchyně inspirovaná stylem našich babiček, kde vládnou přírodní materiály, je zde myšleno na drobné detaily a celkově zde panuje harmonická atmosféra s nádechem útulného domova. V kuchyni provoněné kvalitním dřevem je radost vařit a trávit čas!

Když vařečce vládne moderna!

Není žádným překvapením, že hitem současné doby jsou moderní kuchyně typické pro rovné tvary a designové materiály, kterým mnoho hospodyněk jednoduše neodolá. Možná je i vaším cíle zařídit si své bydlení v moderním duchu, kde kuchyně nebude výjimkou. Moderně zařízené kuchyně jsou praktické a je zde myšleno na každý detail, díky kterému si čas strávený ve své kuchyni daleko více užijete.

36th_avenue__z_41st_milk_street_01

Co je perfektní, nemusí být drahé

Mnoho lidí zastává názor, že pořídit si dokonalou kuchyni doslova od A po Z musí vyjít strašně draho a z tohoto důvodu často slevují ze svých nároků ve snaze ušetřit nějaký ten peníz. Pravda je ale úplně někde jinde. I levné kuchyně vám rozhodně mají co nabídnout – ať už půjde o lákavý vzhled, dokonalou praktičnost nebo funkčnost, díky které bude její používání doslova pohádka!

Související příspěvky

Už jste vyzkoušeli kalkulačku plotů?

redakce

Představení produktů společnosti PerDomire

redakce

Otevřené dveře mohou zabírat místo

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.