INSPIRACE

Krabice, do kterých zabalíte téměř vše

Kvalitní krabice se hodí v domácnosti i ve firmě, pro zasílání zboží zákazníkům, dárků rodině i pro dekorativní balení dárků. Kde sehnat takové, které právě potřebujeme?

Ať už doma uklízíte, v práci archivujete, zasíláte zboží, či chcete hezky zabalit dárek, potřebujete vhodnou krabici. Rozhodně si nevystačíte s obcházením supermaketů a „škemráním“ o použité obaly. Ani s vybíráním popelnic určených na tříděný odpad. Kvalitní kartové krabice se dají koupit na jednom místě. Nabízí je e-shop ObalyKREDO.cz.

 

Plnosortiment krabic pro soukromníky i pro firmy

E-shop ObalyKREDO.cz nabízí kvalitní třívrstvé (3VVL) i pětivrstvé (5VVL) krabice v mnoha rozměrech a provedeních. Mohou být s klopami i s víkem, s uchy (výřezy pro snadný úchop) i bez nich. Hodí se na skladování i transport.

Specialitou jsou výškově nastavitelné krabice, které oceníte především, pokud posíláte zboží. Krabici lze snadno upravit na výšku podle obsahu balíčku. Primárně pro zasílání jsou určeny i krabice dolepovací, poštovní, zásilkové nebo krabice na knihy.

 

Krabice jako archivační boxy i přepravky

Mnohdy však potřebujeme i jiné kartonové krabice. Specialitami jsou krabice na obrazy nebo úložné a archivační krabice. Používají se i kartonové přepravky, které jsou s výsekem či bez.

 

Dárkové obaly nejen na víno

Samostatnou kapitolu sortimentu tvoří dárkové obaly a krabice na víno. Jde o esteticky vypadající obaly, nebo u vína o přepravní krabice, které umožňují bezpečně transportovat a zaslat i tak křehké zboží, jako je lahev vína.

 

Kompletní obalové materiály na jednom místě

ObalyKREDO.cz nabízí na jednom místě i další potřeby pro ukládání a transport. Nechybí výplňové materiály, vázací pásky a spony, lepicí pásky, ochranné hrany a další balicí pomůcky. Firma dodává rovněž na míru potištěné lepicí pásky i dekorační lepicí pásky.

Související příspěvky

Nová éra ve vysávání

redakce

Dětské koberce, správná volba do každého pokojíčku

redakce

Účinná metoda čištění koberců, která vyčistí i krev

redakce