Search

Kovové regály v domácnosti

Kovové regály získávají na oblíbenosti a to nejen v průmyslové oblasti, ve skladech, archivech, výrobních halách a dílnách, ale i v domácnostech. V určitých místnostech v rodinných domech i bytech nacházejí své uplatnění.

 

Podle čeho regály vybírat?

  • Praktičnost
  • Odolnost a pevnost
  • Nosnost
  • Hmotnost
  • Životnost
  • Design

 

Odolnost, pevnost a variabilita

U kovových regálů je velmi důležité, aby byly vyrobeny z kvalitního silného pozinkovaného plechu. Regály totiž musí být odolávat mnoha nárazům, odřeninám i některým horším poškozením. Jejich výhodou je, že neztrácejí své vlastnosti působením času. Dále u nich oceníme jejich nosnost a možnost skladovat takové vybavení, které by dřevěné police nezvládly.

Důležitá je i jejich variabilita. Regály jsou k dispozici v různých velikostech a systémech. U každého je možnost individuálního nastavení výšky polic podle konkrétních požadavků.

 

Možné využití regálů

  • uskladnění potravin, ovoce, zeleniny, obilovin a dalších potravina
  • skladování nářadí, elektroniky, oděvů, zahradnických potřeb

 

Kovové regály do spíže

Kovové regály najdou své uplatnění hlavně ve spížích, kde nejvíce oceníme jejich variabilitu v oblasti rozložení polic. Díky jejich použití je spíž přehledná a bezpečná. Díky vysoké nosnosti regálových systémů a jejich pevnosti se nemusíte bát, že by se police s těžkými plechovkami, zavařeninami a dalšími potravinami zřítily.

 

Regály do dílen, garáží a sklepů

Kovové regály lze využít nejen v kuchyni, ale také v dílně, garáži či sklepě. I zde oceníme variabilitu regálů, jejich nosnost a odolnost proti poškození. Riziko poškození je totiž v těchto prostorech daleko větší než ve spížích, kde skladujeme pouze potraviny. Otevřené kovové regály jsou skvělé i v tom, že je lze doplnit o kovové skříňky na oblečení, které mohou být uzamykatelné, takže v nich můžeme skladovat i dražší vybavení.

 825-1012194051

Výběr regálů – na co si dát pozor

Pří výběru vhodného kovového regálu do domácnosti je třeba dát si pozor na kvalitu a druh materiálu, dále na stabilitu regálu, aby nedošlo ke zřícení s uskladněnými věcmi, druhu instalace regálu a tloušťce materiálu.

Kovové regály jsou skvělou volbou pro přehlednější uložení věcí. Pokud tedy potřebujeme uskladnit věci v kuchyni, dílně, garáži či sklepu, kovové regály jsou skvělou volbou oproti jiným druhům regálů.

Informace ke zpracování tohoto článku poskytla firma UNIregaly.cz – regálové systémy a regály do prodejny.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *