INSPIRACE

Komody do každého bytu

Komody neboli prádelníky jsou jedním z nejoblíbenějších druhů nábytku a to nejen díky všestrannému využití, ale i díky svému líbivému vzhledu a funkčnosti.

 

Kam s ní?

Dříve se využívaly převážně v ložnicích, obývacích pokojích či předsíních jako úložné prostory. Díky své praktičnosti a jedinečnému vzhledu si komody již získávají místo i v jídelnách, dětských pokojích či chodbách.

 

Uskladnění

Jejich nejdůležitější a zároveň nejčastější úlohou je uskladnění různých dokumentů, drobných předmětů, textilií nebo třeba i hraček v dětských pokojích. Vše co chceme mít přehledně uložené dáme do šuplíků nebo za dvířka, horní část můžeme ještě využít na vystavení různých dekorací, květin, fotek, hodin, elektroniky, atd.

Na výběr máme různé typy, velkosti a barvy, šuplíkové či kombinované s dvířky. Vybrat si může opravdu každý takovou jakou potřebuje a jaká se mu hodí.

 

Široký výběr

Představujeme Vám nejširší řadu praktických komod. Sektor PREMIO je vyroben z kvalitní laminované DTD tl. 16 mm a to ve dvou barevných dekorů dřeva. Světlý odstín – buk nebo tmavší zlatavý odstín – olše. Dvířka skříněk i čela zásuvek jsou v moderním stylu hladká s rovnými ostrými hranami. Úchyty jsou dvoubodové plastové ve stříbrné barvě. Jejich jednoduchost podtrhuje moderní vzhled tohoto sektoru. Zásuvky jsou opatřeny kovovými pojezdy, což zaručuje dlouhou životnost a funkčnost tohoto nábytku. Panty dvířek jsou též kovové a jsou navíc regulovatelné ve třech rovinách pro lepší vyladění při instalaci.

                      

Související příspěvky

Je nerezový materiál, který kupujete opravdu nerezavějící

redakce

CIUR a.s. představila COMPRI izolace!

redakce

Hledáte způsob, jak velmi rychle proměnit vzhled interiéru?

redakce