INSPIRACE

Komoda je kusem nábytku, který se hodí do každé místnosti: Vyberte si tu správnou

Ať už zařizuje obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, chodbu, pracovnu či jinou místnost, každá z nich bude mít alespoň jednu či více komod. Samozřejmě záleží na velikosti prostoru. Ovšem jedno je jisté, a to je, že komoda poskytne další úložný prostor na vaše důležité potřeby. V nabídce naleznete velké množství různých variant, proto si je nyní představíme o něco blíže.

Komody

Komody jsou nízké skříňky, které uloží jak ložní prádlo, oblečení, tak i potřeby jako jsou dokumenty a jiné. Klidně i drobné předměty z cest a tak dále. Některé z nich mají také police pro vystavení dekorací. Navíc se jedná o kus nábytku, který lze umístit do jakékoli místnosti. V dětském pokoji poslouží na oblečení, výbavičku pro děťátko, hračky či školní potřeby.

V malém bytě, například v garsonkách, mohou komody nahradit obývací stěnu a v kuchyni zase mohou zajistit odkládací prostor pro nádoby nebo zásoby potravin. V předsíni ji zas můžete využít jako botník. Jednoduše řečeno — umístit je lze všude. Stačí si jen vybrat styl, materiál a barvu.

Jakou komodu vybrat

Nelze říci s přesností, jakou komodu si máte koupit, a to z toho důvodu, že každý z nás má rád něco jiného. Každý máme jiný vkus a oblíbený styl. Navíc každý z nás má interiér situovaný do jiného stylu. Pokud se rozhodnete pro nákup komody, určitě se dívejte na zbylý nábytek v místnosti. V případě, že máte konferenční stolek a obývací stěnu z masivu, pořiďte také takovou i komodu. Dbejte nejen na materiál, ale také na velikost, která musí pasovat ke zbývajícímu nábytku. Jednoduše se snažte dodržovat harmonii prostoru.

Myslet byste měli také na to, zda má sloužit jako estetický kousek nebo jako dodatečný úložný prostor. Pokud v ní budete ukládat oblečení či ložní prádlo, měla by mít hlubší zásuvky. Takové se objevují nejčastěji v ložnicích či dětských pokojích. Dále se také dívejte na to, zda má ostatní nábytek nožičky, nebo ne. Většinou komody s nožkami ladí s industriálním či venkovským stylem. A pokud chcete mít doma nábytek, který bude originální a vytvoří tu správnou atmosféru, prohlédněte si nabídku od finecase.cz.

Související příspěvky

Vešo-interier cz, s.r.o. nabízí atypické provedení interiéru pro domácnosti i firmy!

redakce

V obývacím pokoji nesmí chybět konferenční stolek

redakce

Vymalujte si vlastní namíchanou barvou z míchacího centra v Malešicích

redakce