INSPIRACE

Komfortní sezení i pro velkou rodinu

 

V dnešní uspěchané době se doma sejdeme všichni opravdu až večer, proto bychom měli náš obývací pokoj zařídit tak, abychom se v něm cítili maximálně pohodlně a mohli si po celodenním shonu v klidu odpočinout. Pohodlná sedací souprava patří dnes k hlavním prvkům každého moderního obývacího pokoje.

Rozměry by měly vždy odpovídat velikosti interiéru. Nevhodně zvolená velikost může negativně ovlivnit vzhled celého obývacího pokoje. Styl sedací soupravy vybírejte podle stylu celé místnosti, tak aby ladila a nebyla rušivým elementem.

V současné době můžete vybírat z mnoha trendy vzorů a materiálů. Je jen na Vás, jestli upřednostníte klasickou látku, moderní eko-kůži nebo kvalitní materiál, jakým kůže zajisté je.

Moderní sedací soupravy by měly být nejen krásné, ale i pohodlné. Současné sedačky se snaží prostor opticky nezatěžovat, proto se vyrábějí bez područek.

 

Velká rohová sedací souprava COMO

Hledáte velkou a moderní sedací soupravu? Jste velká rodina? Máte rádi válení u televize a potřebujete tak hodně prostoru? Právě pro Vás se hodí rohová sedací souprava COMO. Tato rohovka je vhodná do větších obývacích pokojů, kde díky svému luxusnímu vzhledu bude jeho dominantou. Na výběr je více barevných kombinací. Sedací souprava je vyrobena v kombinaci látky a eko-kůže. Látka je na sedácích, polštářích, horní části područky a taburetkách. Eko-kůží je potažen pouze korpus sedačky a část područky zboku.

Rohovka je do tvaru písmene „U“, kde jedna strana je zakončena velkou područkou, která skrývá 2 praktické taburety. Taburety jsou 41cm vysoké a 35x35cm široké. Taburetky Vám poslouží na podložení nohou, pro ještě větší komfortní sezení na sedací soupravě!

Sedací souprava je samozřejmě i rozkládací. Rozložením vznikne opravdu velká lehací plocha 273x142cm. Pod lehátkem je i úložný prostor, který jistě využijete, jelikož úložného prostoru není nikdy dost. Sedáky jsou molitanové na vlnité pružině, což zaručuje pohodlné sezení.

 

Související příspěvky

Nejžhavější designové trendy na rok 2020 prozrazuje interiérová designérka Anke Glut

redakce

Dárky, které potěší každou domácnost. I po Vánocích

redakce

Vchodové dveře jsou naší vizitkou

redakce