INSPIRACE

Kolik stojí návrh interiéru? Bytový designér Praha odpovídá

Rekonstruujete byt či dům? Stavíte novostavbu? Zdědili jste nemovitost a chcete ji přizpůsobit obrazu svému? Pravděpodobně byste ocenili radu profesionála. Koupit si novou skřínku nebo pěknou poličku zvládne asi každý, ale vytvořit ladící harmonický interiér, který nebude fádní, ale naopak bude velmi osobitý, to chce už kumšt. Práce interiérového designéra samozřejmě není zadarmo (asi jako jakákoliv jiná služba), může vám ale ušetřit čas i peníze. Zajímá vás, jak probíhá nacenění služeb designéra? Zeptali jsme se v Linie Design Studio.

Bytový designér Praha: Jak probíhá nacenění služeb?

Bytový designér Praha z Linie Design Studio se vždy nejdříve s klientem sejde a prokonzultuje kompletně celou zakázku. Tato osobní schůzka je klíčová. Kromě toho, že musí designér zjistit, o co vlastně máte jako jeho klient zájem, je potřeba, aby vás blíže poznal. Designér je totiž tak trochu i psycholog. Jeho úkolem není vytvořit interiér jen na základě toho, co je v módě, nebo co se líbí jemu/jí. Vytváří interiér pro vás. Prostor, kde se vy budete cítit dobře a pohodlně.

Po první schůzce dostanete nezávaznou kalkulaci

Po první schůzce dostanete jako zákazník zpracovanou nezávaznou kalkulaci. Zdůraznili bychom, že se jedná opravdu o nezávazný propočet. Pokud byste nechtěli služeb designéra využít, můžete v tuto chvíli couvnout. Popřípadě můžete cokoliv pozměnit. Třeba vás cena překvapí a řeknete si, že místo jedné místnosti se vrhnete na rekonstrukci rovnou dvou pokojů.

Na základě souhlasného vyjádření o spolupráci práce designéra pokračuje. Nespornou výhodou spolupráce s profesionálem je i to, že před samotnou realizací dostanete do rukou fotorealistickou vizualizaci vašeho budoucího interiéru. I bez křišťálové koule si tak budete moct na fotce prohlédnout a důkladně prostudovat celý budoucí interiér.

Související příspěvky

Manželské postele pro pohodlné a zdravé spaní

redakce

Moderní interiérová klasika? Dřevěný nábytek!

redakce

Nábytek na zakázku je alfou a omegou kvalitně zařízeného interiéru

redakce