INSPIRACE

Klasické dveře na pantech jsou stále častěji nahrazovány posuvnými

Obliba posuvných dveří se za poslední roky mnohonásobně zvýšila. Posuvné dveře jsou vybírány přeními projektanty do novostaveb, ale využívají se také při rekonstrukcích interiérů. Výhod posuvných dveří je velké množství, ale tou hlavní je úspora místa a pohodlný a bezpečný provoz. Ovšem samotný výběr posuvných dveří je až poslední součástí jejich realizace.

 

Nejdůležitější jsou stavební pouzdra

Stavební pouzdra jsou pro systémy posuvných dveří tím nejdůležitějším prvkem. Stejně, jako u klasických dveří na pantech zajišťují účinnost zárubně, plní v případě posuvných dveří tyto funkce právě pouzdro pro posuvné dveře. Pouzdra jsou prvkem, ve kterém se posuvné dveře pohybují a zajišťují jejich bezpečný a spolehlivý chod.

 

Základem je správný výběr

Správný výběr pouzder je základem úspěchu. Jak vybrat stavební pouzdro, aby vyhovovalo přesně vašim požadavkům? Nejprve musíte vybrat spolehlivého výrobce a prodejce. Mezi nejkvalitnější pouzdra pro posuvné dveře na našem trhu se řadí Eclisse pouzdra. Technologická vyspělost a materiály na výrobu jsou u těchto pouzder na velmi vysoké úrovni. Proto Eclisse pouzdra patří k nejlepším pouzdrům pro posuvné dveře na trhu.

 

 

Jaké jsou možnosti?

Eclisse pouzdra disponují širokou nabídkou druhů stavebních pouzder pro široké využití. Vybírat můžete pouzdra do zděných příček i do příček ze sádrokartonu. Dveře mohou být jednokřídlá, dvoukřídlá, v mnoha velikostech a samozřejmě nechybí ani nabídka Eclisse příslušenství. Pak už stačí pouze vybrat ty správné dveře do stavebního pouzdra. Zkušení prodejci pouzder vám mohou poradit, které druhy dveří jsou do jednotlivých pouzder nejvíce vhodné a které nikoliv.

Kompletní nabídku pouzder pro posuvné dveře Eclisse a také poradenství při výběru dveří naleznete na www.m-eclisse.cz.

 

Související příspěvky

Hydromasážní vany – nejlevnější způsob zimní relaxace

redakce

Obyčejně neobyčejná židle

redakce

Spolehliví nájemníci se stávají raritou, jak je najít?

redakce