INSPIRACE

Když bydlení nejsou jen čtyři zdi a střecha

Nabídka bytů a domů v Praze je v současnosti opravdu široká, bohužel ne každý byt může naplnit vaše představy, zvláště hledáte-li nadstandardní vybavení v příjemném prostředí. Ale i takovým požadavkům odpovídající novostavby Praha může nabídnout. Pozoruhodnou lokalitou je například Praha 8, kde se snoubí klidné, ale přitažlivé prostředí s luxusním vybavením bytů, jež odpovídá nejvyšším standardům.

 

Mimořádný servis zajištěn

Pokud se rozhodnete investovat do takto luxusních bytů, je samozřejmostí, že požadujete i vysoký standard doprovodných služeb. Byty na prodej Praha mají k dispozici 24 hodin denně recepci, kterou jistě oceníte v mnohých situacích. Zároveň máte možnost si přikoupit garážové stání, nebo sklepní prostory.

Probuďte se do krásného dne

Byty, které tyto novostavby Praha nabízí, jsou orientovány na východ nebo západ. Každý den tak máte jedinečnou příležitost probouzet se do prvních slunečních paprsků, nebo trávit příjemné večery nad sklenkou vína sledováním žhnoucího západu.

Letní snídaně na čerstvém vzduchu v bezpečí domova

K bytům náleží i terasa, balkon, předzahrádka, nebo pololodžie a není mnoho hezčích chvil, než když můžete za teplých letních večerů sedět venku a pozorovat poslední záblesky dne odrážející se ve vodní hladině bývalého přístaviště.

 

Luxus není jen krása, ale především kvalita

Byty na prodej Praha nejsou jen krásně zařízené byty. Důraz byl kladen i na kvalitní materiály, které nepodléhají tolik módním trendům a slouží mnoho let. Na terasách a balkonech oceníte nejen vy, ale i vaše děti na dotek velmi příjemné dřevěné paluby. Dřevo, jakožto nadčasový prvek, je zde použito i v případě dveřních zárubní nebo rámů oken.

Místo, kde se den začíná i končí

Je obecně známo, že čím hezčí prostředí je kolem vás hned po probuzení, tím radostněji se vám bude vstávat. Koupelna by měla představovat místo, kde se jak vítáte s novým dnem, tak i připravujete ke spokojenému spánku. Vhodnou atmosféru vám v tomto případě pomohou dotvořit zařizovací prvky jako je například kvalitní španělská keramika. Večer, po horké koupeli, budete jistě velmi potěšeni podlahovým topením, které udrží vaše nohy v příjemném teple a vás v celkové pohodě.

Související příspěvky

Vyhlasme válku všem nečistotám, které útočí na naše okna.

redakce

Salon Cardinal vám pomůže vytvořit koupelnu snů!

redakce

Chytré řešení kanceláře

redakce