INSPIRACE

Kde nakoupit elektroniku pod stromeček opravdu výhodně?

Elektronika do domácnosti se v posledních letech stala jedním z nejžádanějších vánočních dárků. Nejčastěji se jedná o elektroniku do obývacích pokojů, jako jsou televize, domácí kina, DVD přehrávače a další, ale nechybí ani bílé zboží do kuchyní a drobnější domácí spotřebiče. Také byste chtěli koupit pod stromeček některý z druhů elektroniky, ale nechcete platit zbytečně mnoho? Máme pro vás tip, jak při nákupu ušetřit!

 

Nakupte na Oáza.cz ve šťastné hodince

Společnost Oáza.cz patří na našem trhu mezi největší specialisty na prodej elektroniky. Firma nabízí svým zákazníkům velmi pestrý sortiment elektroniky do domácnosti v mnoha kategoriích. Kromě široké nabídky kvalitního zboží patří mezi uznávané prodejce elektroniky také díky rychlému dodání, vlastním skladům, zkušenostem v oboru od roku 1992 a také neustálé nabídce různých akcí a slev pro zákazníky. A jednou z unikátních akcí je i Šťastná hodinka. Ve šťastné hodince jsou ještě zlevněny desítky produktů.

Image

Jak šťastná hodinka probíhá?

Šťastná hodinka probíhá vždy jen jednou týdně v určitém časovém úseku. V průběhu trvání této akce budou produkty nabízené na Oáza.cz zlevněné. Sleva může být až 40% z původní ceny elektroniky. Šťastná hodinky nemá stanovený přesný čas, kdy bude probíhat. Oáza.cz ale vždy zveřejní termín a čas této akce 24 hodin před jejím začátkem. A jak se o akci dozvědět? Informovat se o této akci je možné na stránkách oaza.cz, na facebooku této společnosti nebo se můžete přihlásit k odběru novinek Oáza.cz, kdy vám v rámci zasílání aktualit firmy bude vždy zaslán také termín a čas další Šťastné hodinky.

 

Možný i nákup na splátky

Jestliže máte v plánu kupovat více druhů elektroniky, jako vánoční dárek a nemáte k tomuto nákupu dostatečný finanční obnos v hotovosti, ani to nemusí být překážkou. Oáza.cz nabízí svým zákazníkům také prodej elektroniky na splátky pomocí Essox.

Kompletní informace o společnosti a sortimentu najdete na www.oaza.cz.

Související příspěvky

Venkovní a zahradní svítidla prvotřídní kvality!

redakce

Postele z masivu opravdových kvalit

redakce

Výhody plynových topidel

redakce