INSPIRACE

Kde najít v Olomouci ty správné podlahy do interiéru?

Podlahové krytiny jsou v každé domácnosti tím nejvíce zatěžovaným druhem vybavení. Žádné vybavení domácnosti není tak zatěžované, jako právě podlahy. Proto je třeba volit podlahové krytiny s vysokou kvalitou. Nesmíte zároveň zapomínat ani na design podlah, protože na celkový vzhled interiéru mají právě podlahy velmi podstatný vliv. Vždy je tedy lepší podlahy do domácností vybírat ve specializovaných prodejnách, kde najdete široké zastoupení druhů a typů podlah. Je takový specialista i v Olomouci?

 

Samozřejmě že ano!

V žádném větším městě by nemělo chybět specializované podlahové centrum. I v Olomouci tak samozřejmě je. Centrum podlah v Olomouci nese název Gorgony Olomouc s.r.o. Zde najdete zastoupeno hned několik typů a druhů podlahových krytin do domácností i do kanceláří. Nabízené druhy jsou vždy od předních tuzemských i světových výrobců, kteří jsou ve svém oboru špičkou. Základ sortimentu samozřejmě tvoří 2 nejoblíbenější druhy podlahových krytin. Konkrétně se jedná o plovoucí podlahy a koberce. Dále je samozřejmě možné vybírat i z široké nabídky PVC Lino, vinylových podlah a dalších. Protože v každém interiéru by měly podlahy a dveře vzájemně ladit, najdete v nabídce Gorgony Olomouc s.r.o. zastoupené také interiérové dveře.

 

 

Koberce nabízené v několika kategoriích

Koberce v Olomouci jsou dlouhodobě nejoblíbenější podlahovou krytinou, a to i přes příchod nových materiálů a podlahových krytin. Koberce vždy budou dostatečně elegantní do domácnosti, vytvoří celistvý vzhled podlahy a také budou hřát od nohou. To jsou hlavní výhody koberců, díky kterým jsou tolik oblíbené. V nabídce Gorgony Olomouc s.r.o. je zastoupeno hned několik typů koberců v různých materiálových i designových provedeních. Každá domácnost si může vybrat koberec, který bude nejlépe splňovat její požadavky. Nechybí ani kategorie novinek v sortimentu nebo akcí na stávající koberce.

Přesvědčte se sami na www.gorgony.cz.

Související příspěvky

Kupujete nemovitost? Přizvěte si odborníka, aby vyjednal výhodnější cenu

redakce

Volte pouze okna s kvalitními profily

redakce

Vymalujte si vlastní namíchanou barvou z míchacího centra v Malešicích

redakce