INSPIRACE

Je na úklid kanceláří lepší najmout uklízečku nebo zvolit profesionální firmu?

Tuto otázku řeší snad všichni majitelé firem, jejichž součástí jsou především kancelářské prostory. Je výhodnější a efektivnější najít a zaměstnat paní na úklid (tedy uklízečku) nebo volit spolupráci se specializovanou úklidovou firmou? Zatímco ještě před několika lety v tomto souboji jasně vyhrávala paní na úklid, v současnosti se karta otáčí a většina firem a kanceláří volí spolupráci s firmou.

 

Myslíte si že s paní na úklid ušetříte? Omyl!

Na první pohled se může zdát, že na pravidelný úklid v Praze do kanceláří by bylo jednodušší a levnější zaměstnat nebo najmout vlastní paní na úklid. Při detailnějším zkoumání ale zjistíte, že to není tak docela pravda. Pokud chcete, aby kanceláře byly uklizené opravdu dokonale, musíte také investovat do nákupu úklidových přístrojů a technologií. Už zdaleka nestačí jen koupit nerezový kbelík, smeták a hadr. A tato investice může být až v řádech statisíců.

 

Jen málokdy se rozhodnete pro nákup profesionální techniky

Bez odborných znalostí se také velmi složitě vybírá úklidová technika pro úklid kanceláří. Úklidové firmy disponují moderními a specializovanými přístroji pro konkrétní druhy úklidu. I pokud byste se rozhodli pro pořízení těchto strojů do firmy, musí se někdo starat o jejich údržbu, musíte investovat do školení zaměstnanců, kteří s nimi pracují. Pokud paní na úklid z firmy odejde, budete muset zaškolit novou pracovní sílu. Při spolupráci s úklidovou firmou budete moci tyto starosti hodit za hlavu.

 

Příklad specializované úklidové firmy – AZ Clean

Jako modelový příklad kvalitní a specializované úklidové firmy bychom mohli použít společnost AZ Clean. Jedná se o firmu se čtyřmi pobočkami na území ČR, konkrétně v Praze, Liberci, Hradci Králové a v Brně, ale nabízí celorepublikovou působnost. Firma je vybavena moderními úklidovými stroji a technologiemi pro všechny druhy úklidových prací. Obsluhu strojů a samotný úklid zajišťuje tým profesionálů. K požadavkům každého klienta přistupuje AZ Clean individuálně a vždy se přizpůsobí konkrétním podmínkám. Při dlouhodobé spolupráci jsou zákazníkům AZ Clean nabízeny velmi výhodné podmínky úklidu.

Detailní informace najdete na www.azclean.cz.

Související příspěvky

Jaké jsou druhy matrací?

redakce

I plynem se dá ohřívat voda ekonomicky

redakce

Jaký zvolit materiál povlečení?

redakce