INSPIRACE

Jaké výhody vám přinese dřevěná podlaha a proč byste ji měli mít i vy?

Moderní doba nabízí neuvěřitelné množství různých materiálů, z nichž má každý svá vlastní specifika a hodí se do jiné místnosti. To ovšem neznamená, že ani klasické řešení v podobě dřeva nemá své ohromné zastoupení a také pestrou škálu výhod. Proč byste měli tuto možnost zvolit do vašeho domova i vy?

Benefity přírodního materiálu

Zdaleka největší výhodou dřevěné podlahy je její téměř nekonečná životnost, přičemž při správném provedení se dřevěná podlaha dožije bez poskvrny několik dlouhých desítek let. Klidně se tak může stát, že ji vy necháte položit a chodit po ní budou ještě vaše vnoučata. Velmi podstatnou výhodou jsou i skvělé izolační vlastnosti, díky kterým zabráníte ztrátám tepla, stejně jako zamezíte vstupu zimy.

Ať už zvolíte možnost v podobě plovoucí podlahy, či klasického masivu, určitě se budete moci těšit i ze snadné údržby a pěkné odolnosti i pevnosti takového podkladu. Právě plovoucí podlaha je velmi oblíbená především do předsíní, pracoven a obývacích pokojů. Samozřejmě záleží také na tom, jaké zboží vyberete a jak jej necháte položit. Existují totiž kvalitní produkty a dobří dodavatelé, stejně jako naopak.

Svěřte se do rukou ověřené firmy

Chcete-li opravdu nesmrtelný podklad pro váš nábytek i vaše nohy, pak pořiďte pouze kvalitní zboží. Vhodným řešením je třeba kolekce The family nebo dřevěné podlahy Esco. Tyto dvě varianty disponují skvělým poměrem ceny a výkonu, stejně jako vám nabídnou pestrou paletu možností a vzorů. Jejich dodání vám zařídí známá společnost Supellex, jež se ve svém odvětví pohybuje již od roku 2004. Od té doby si vybudovala své jméno a stala se jednou z nejoblíbenějších společností na celém trhu. Právě její zkušenosti vám zajistí řešení, které vám vydrží velmi dlouhou dobu.

Související příspěvky

Mějte své knihy pečlivě uspořádané

redakce

Italská Verona jako první spatří novinku od Technistone

redakce

Zařizujete si interiér? Zainvestujte do nábytku na zakázku

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.