INSPIRACE

Jaké podlahové materiály doporučují přední architekti? Vládne vinyl!

 

Pokud podlahovou krytinu do interiéru volí přední bytoví architekti, musí podlaha splňovat velmi přísná kritéria. Velký důraz je kladen především na kombinaci kvalitních materiálů, snadnou údržbu a samozřejmě velmi poutavý design s přirozeným vzhledem. Ne, všechny podlahové materiály dokáží tyto podmínky splnit. Kvalitní vinylové podlahy ovšem ano. Právě proto se vinylové podlahy stávají stále častěji volbou předních interiérových architektů.

 

Záleží i na výběru toho správného výrobce

Ovšem samotná vinylová podlaha ještě není zárukou kvality. Velmi záleží na způsobu její výroby a na povrchové úpravě. V tomto ohledu patří k nejlepším vinylovým podlahám na našem trhu české podlahy Thermofix. Jedná se o druh vinylových podlah vyráběných ve společnosti Fatra a.s., která patří k nejlepším výrobcům tohoto druhu podlahových krytin na našem trhu.

 

 

V čem jsou přednosti podlahy Thermofix?

Přednosti vinylové podlahy Thermofix jsou především v kombinaci kvality, praktičnosti a moderního přirozeného designu. Jedná se o vysoce kvalitní umělé materiály, které věrně imitují vzory materiálů přírodních. To nejen na první pohled, ale i při bližším zkoumání. To je výsledek vysoce kvalitních technologií při výrobě podlahy Thermofix.

 

Moderní vzhled dřeva, rustikální dřeviny i kamenné vzory

V nabídce vzorů podlahové krytiny Thermofix najdete několik desítek věrných imitací přírodních materiálů. Ty jsou rozděleny do jednotlivých kolekcí. V oblasti imitace dřeva se jedná o kategorie Elegance a Rustikal. Už samotné názvy vinylových podlah svědčí o tom, jaký styl dřevin se v určitých kolekcích skrývá. Ovšem sortiment nekončí pouze u imitace dřevin. V kolekci vinylových podlah Stone najdete velmi elegantní kamenné vzory, které se hodí do každého vkusného interiéru.

 

Kompletní informace a nabídku najdete na www.fatrafloor.cz. Kde můžete navštívit také virtuální showroom, který vám pomůže s výběrem toho správného vzoru do vašeho domova.

 

Související příspěvky

Jak vybrat tepelné čerpadlo?

redakce

Jak se stěhuje v Praze

redakce

Jaké jsou druhy matrací?

redakce