INSPIRACE

Jaké funkce by měly plnit markýzy?

 

Markýzy jsou velmi vyhledávaným výrobkem z mnoha důvodů. V oblasti stínění nabízí totiž větší využití, než ostatní druhy stínění. Dokáží před ostrými slunečními paprsky ochránit terasy před domem nebo u pergoly. Zároveň také dokáže chránit i domácnost před pronikáním ostrých slunečních paprsků a zabraňuje přehřívání interiéru. Umísťuje se totiž před balkónovými dveřmi nebo u velkých prosklených stěn. Roztažené markýzy dokáží tedy ochránit nejen terasy před sluncem, ale také interiér.

 

Nabídka je široká. Správně vybrat je velmi důležité!

Nabídka modelů a druhů markýz na našem trhu je velmi pestrá a tvoří ji několik desítek druhů markýz. Zejména tedy, pokud nakupujete u spolehlivých výrobců s tradicí a s e zkušenostmi. Mezi takové výrobce stínící techniky se řadí bezpochyby společnost Unoal s.r.o. Na stránkách unoal.cz můžete najít historii firmy a dozvíte se, že zkušenosti jí rozhodně nechybí a navíc je výroba neustále modernizována a do nabídky přibývají neustále nové stínící techniky. Nabídku tvoří interiérové i exteriérové druhy stínící techniky. Jednou z nejobsáhlejších kategorií, kde najdete opravdu pestrý výběr jsou samozřejmě venkovní markýzy. Ty jsou dokonce specialitou ve výrobním programu Unoal s.r.o.

 

Výsuvné, kazetové i netradiční markýzy

Mezi základní druhy markýz se řadí klasické výsuvné markýzy. Látka se manuálně nebo elektronicky roztahuje a stahuje nad plochou, která je třeba zastínit. Látka ovšem není nijak chráněna. Větší odolnost tedy představují kazetové markýzy. Zde se totiž látka zasouvá do pouzdra, které ji chrání před působením povětrnostních vlivů. Látka tedy není namáhána špatným počasím, když není využívána a velmi významně se prodlužuje její životnost. Právě v této kategorii můžete najít na unoal.cz nabídku několika desítek druhů kazetových markýz. Pokud si nebudete s výběrem vědět rady, můžete požádat o pomoc profesionály z Unoal s.r.o.

Kompletní nabídku markýz a stínící techniky najdete na www.unoal.cz.

 

Související příspěvky

Venkovní dlažba jako designový doplněk k vašemu rodinnému domu

redakce

Proč se nákup vířivky opravdu vyplatí?

redakce

Pořádná deka pro nejvyšší noční pohodu

redakce