INSPIRACE

Jak získat nevýhodnější hypotéku?

Pokud potřebujete hypotéku, buďte na pozoru! Ne všechny banky vám totiž nabídnout skutečně výhodnou hypotéku. Většinou je to hypotéka výhodná pro banku a nikoliv pro vás. Při zařizování hypotéky musíte být ostražití, jinak si koledujete o to, že podepíšete pro vás nevýhodnou smlouvu. Nejlépe uděláte, pokud si necháte odborně poradit. Jak na to?

 

Hypotéka s Gepard finance bude ta nejvýhodnější!

Jestliže se chystáte na zařizování hypotéky, nejlépe uděláte, pokud si necháte poradit od profesionálů. V tomto případě uděláte nejlépe, pokud se obrátíte na společnost Gepard finance, která zaměstnává profesionální hypoteční makléře. Makléř vám pomůže se vším, co je potřeba. Nejdříve zjistí vaše možnosti a poté pro vás vyhledá tu nejvýhodnější nabídku. Díky silnému jménu a postavení společnosti Gepard finance totiž můžete získat i výhodnější podmínky.

 

Na hypotéce můžete ušetřit i tisíce

Společnost Gepard finance působí po celé České republice, takže je jejich odborná pomoc dostupná pro každého. Navíc – klienti Gepard finance ušetří v  průměru 0,5 % na úrokové sazbě, což například u třímilionové hypotéky na 25 let dělá 250.000 Kč! A pozor – všechny administrativní služby pro vás zdarma! Makléř za vás zajistí všechny administrativní úkony a pomůže vám i při jednání s bankou. Vaší jedinou starostí tak bude valně jen to, najít si trochu času a zajít do banky smlouvu podepsat!

 

Pomoc s hypotékou pro každého!

Makléř s Gepard finance vám může pomoci nejen se samotným vyřizováním hypotečního úvěru. Obrátit se na něj můžete například i v případě, pokud potřebujete pomoci s refinancováním nebo vlastně s čímkoliv, co s hypotékou souvisí…

Buďte chytří a nechte si s hypotékou poradit.

 

Aktuální úrokové sazby a sazby refinancování hypoték můžete porovnat na hypoteční kalkulačce

 

Související příspěvky

Máte připravenou dílnu na zimu?

redakce

Zahradní domky – je čas přemýšlet o jejich nákupu

redakce

Umělý kámen zaujme designem i vlastnostmi

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.