INSPIRACE

Jak vybrat vodovodní baterii do koupelny?

Vodovodní baterie se sice může zdát pouze jako instalatérské vybavení, ale ve skutečnosti představuje i funkční designový prvek místnosti. Při plánování rekonstrukce koupelny je vhodné poohlédnout se i po takové baterii, která nejenže dokonale zapadne do interiéru jako takového, ale i do rozpočtu. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké jsou funkce a možnosti vodovodní baterie.

Při navrhování koupelny mějte na paměti, že jednotlivé části by se měly vzájemně doplňovat. Udržujte rozumnou a úměrnou velikost baterie k umyvadlu. Jednotlivé části by měly být vzájemně velikostně vyvážené. Přece jen, malé umyvadlo s velkou zdobenou baterií by nevypadalo vhodně, navíc by voda vystřikovala ven. Podívejte se na nabídku produktů na absoluso.cz.

Druhy rukojetí

Rukojeť nejenže určuje charakter baterie, ale i způsob ovládání. Vyberte si konkrétní model na stránce https://absulo.cz/koupelna/vodovodni-baterie.html.

  • Jedna rukojeť. Taková baterie nabízí optimální regulaci teploty i objemu vody. Otáčením rukojeti dochází ke změně teploty, zatímco zvedáním a spouštěním se mění tlak.
  • Dvě rukojeti. Obvykle poskytují širší škálu stylů a velikostí, přičemž rukojeti jsou umístěny vlevo a vpravo od sebe. Umožňují ovládat přívod teplé a studené vody samostatně.
  • Bezdotyková baterie. Jedná se o specifickou kategorii, která nepotřebuje žádnou rukojeť. Teplota vody je obvykle při instalaci nastavena na stálou teplotu. Baterie funguje na základě elektronických senzorů, jež detekují pohyb, takže voda se zapíná a vypíná, když před sebou necítí ruku.

Kde si objednat vodovodní baterii?

Buď můžete navštívit kamennou prodejnu, nebo si objednat produkt z internetu. Přece jen, internetové ceny jsou přijatelnější. Specialistou na vodovodní baterie je https://absulo.cz/koupelna/vodovodni-baterie/umyvadlove-baterie.html.

Související příspěvky

Moderní zabezpečení domu či bytu

redakce

Splňte si sen o rodinném bydlení ještě před Vánoci

redakce

Doporučujeme: Řada manažerského nábytku Maya Due

redakce