INSPIRACE

Jak vybrat správný styl kuchyně?

Ať už plánujete výstavbu nového rodinného domu, nebo jen jeho důkladnou rekonstrukci, čeká vás při plánování jednotlivých místností hodně práce. V současnosti je totiž kladen zvýšený důraz na architektonickou dokonalost vybavení. A zejména kuchyně jsou v oblasti vybavení jednou z nejsložitějších místností. V této místnosti je totiž zapotřebí dokonale propojit eleganci a praktičnost. Nejprve je zapotřebí vybrat styl, jaký své nové kuchyni dáte.

 

Jak vypadají jednotlivé styly kuchyně?

Moderní kuchyně mohou mít tisíce různých podob v desítkách odlišných stylů. Právě výběr stylu je základ. A záleží jen na vás, jaký styl upřednostňujete. Dříve, než začnete vybírat samotný nábytek, si zjistěte, jakou podobu vlastně může mít. Je možné, že nejvíce vám bude vyhovovat takový styl, o kterém jste možná až doteď nevěděli. A jak vypadají jednotlivé styly? Nejlépe si to můžete prohlédnout na fotografiích už realizovaných kuchyní.

123456

 

InHaus.cz je zdrojem inspirace

Opravdu velkou inspiraci v této oblasti nabízí server InHaus.cz. Na této stránce totiž můžete najít fotogalerii moderních kuchyní od předních českých firem a výrobců. Své kuchyně zde prezentuje opravdu široké spektrum výrobců s jinými styly, cenami a druhy kuchyní. Díky tomu je zaručená opravdu pestrá nabídka. Pokud se vám bude zamlouvat kuchyně od konkrétního výrobce, můžete jej přímo přes stránky InHaus.cz kontaktovat. Kategorie kuchyní je také rozdělena do mnoha podkategorií, podle druhu. Mezi nejvyhledávanější podkategorie v současnosti patří například kuchyňské ostrůvky.

 

Samozřejmě nechybí ani ostatní místnosti

Kuchyně jsou v nabídce InHaus.cz největší kategorií, ale rozhodně nejedinou. Na stránkách najdete tipy a inspiraci pro všechny místnosti v bytě, nechybí rady odborníků ani nabídka konkrétních produktů. Vedle kuchyní tedy nechybí ani jídelny, obývací pokoje, ložnice, pracovny, dětské pokoje a mnoho dalších místností.

Detailní nabídku najdete na www.inhaus.cz.

Související příspěvky

Pořizujete si fotopast? Dejte si pozor na podezřele levné čínské modely 

redakce

Jak se správně saunovat?

redakce

Obkladové profily z WPC

redakce